Dominic D'Angelica i jego brat wystąpili w amerykańskim show. Już wtedy pojawił się motyw aresztu

Dominic D'Angelica, w towarzystwie swojego brata Stefana, wystąpił w znanym amerykańskim show. W jednym z wywiadów, którego udzielili, padło pytanie o areszt.

Sprawa Dominica D'Angelica bardzo poruszyła widzów programu "Top Model". W efekcie pojawienia się dowodów na to, że model ma za sobą kryminalną przeszłość i znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery poinformował o usunięciu Dominica z finału show. Jednak to nie pierwszy znany program, w którym mężczyzna brał udział.

'Top Model'TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" miała koronawirusa

Dominic D'Angelica i jego brat wystąpili w amerykańskim show

Dominic i jego brat Stefan ponad dwa lata temu wystąpili w znanym amerykańskim show o nazwie "Hustle & Soul". Dostali w nim role kelnerów-bliźniaków, a finalnie Dominic zdobył kontrakt z agencją modeli w Berlinie. Zastanawiał się wtedy nad rozłąką z bratem, co zostało w programie bardzo rzewnie ukazane.

Nasz klient z Niemiec dzwonił, to wielka szansa, ale muszę mieszkać w Berlinie. Mój agent powiedział, że to długoterminowy kontrakt i muszę mieszkać w Niemczech. To dużo pieniędzy, ale czy mogę zostawić mojego brata - mówił wtedy.

Dominic i Stefan D'AngelicaDominic z "Top Model" ma na koncie wyrok za seks z nieletnią. Jego brat chce wyjaśnić te sprawę

Dzięki programowi bliźniacy zyskali niemałą popularność. Udzielili nawet kilka wywiadów, w tym jeden dla kanału We TV. Został on opublikowany na kanale YouTube stacji, a jedno z pytań nawiązywało do tematu aresztu. Oczywiście bardzo ich to rozbawiło.

Który z bliźniaków jest bardziej narażony na aresztowanie? - brzmiało pytanie.
My obaj - odpowiedział Stefan.
Jest większe prawdopodobieństwo, że aresztują mojego brata - dodał Dominic.

Cały wywiad możecie obejrzeć poniżej:

 

Materiał został opublikowany w 2019 roku, a w rejestrze przestępców seksualnych nazwisko modela widnieje od 2011 roku.