Uczestnicy "Top Model" komentują decyzję TVN o usunięciu Dominica. "Przestępca seksualny to przestępca seksualny"

Uczestnicy programu "Top Model" komentują decyzję stacji TVN o usunięciu Dominica D'Angeliki na dzień przed finałem show. Padły mocne słowa.

Emocje po informacji, którą usłyszeli widzowie programu "Top Model", nadal sięgają zenitu. W poniedziałek wieczorem w mediach społecznościowych pojawiły się doniesienia dotyczące Dominica D'Angeliki. Okazuje się, że model według informacji sądowych z hrabstwa Amador w USA, miał popełnić przestępstwo na tle seksualnym wobec nieletniej. Stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie, z którego możemy dowiedzieć się, że Dominic został usunięty z programu "Top Model" na dzień przed finałem. Teraz sytuację komentują byli uczestnicy modowego show.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Uczestnicy 'Top Model" komentują oświadczenie TVN-u

Oficjalne oświadczenie pojawiło się na Instagramie i Facebooku programu. Możemy w nim przeczytać, że stacja bada okoliczności, w jakich uczestnik dostał się do show.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D'Angeliki, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top Model". Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - czytamy.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w tym od modeli, którzy brali udział w programie w poprzednich edycjach. Nie kryją zaskoczenia, ale większość z nich zgadza się z decyzją stacji.

O ku*wa - napisał Huber Gromadzki.
Jedyna słuszna decyzja... dla tych, co mówią, że to przecież przeszłość i poniósł karę, polecam się zastanowić co czują nadal np. rodzice tej dziewczyny. Przestępca seksualny to przestępca seksualny i nic tego nie zmieni - dodała Daria Dąbrowska.

Top modelTop model screen Top model Instagram

Pozostali uczestnicy, w tym Klaudia Chojnacka i Ewa Niespodziana, proponowali przywrócenie do programu innego uczestnika. Modelki czekają głównie na powrót Mariusza Jakubowskiego, który odpadł w ostatnim odcinku.

Top ModelTop Model Top Model - screen Instagram