Internauci komentują usunięcie Dominica D'Angelica z finału "Top Model". "Dziwię się, że był od początku programu"

Internauci postanowili wyrazić swoje zdanie na temat usunięcia Dominica D'Angelica z finału "Top Model". Niepokojące informacje bardzo wstrząsnęły widzami programu.

W poniedziałek wieczorem w mediach społecznościowych zaczęły się pojawiać niepokojące informacje. Dzięki nim widzowie programu "Top Model", a także sama produkcja, dowiedzieli się że Dominic D'Angelica ma za sobą kryminalną przeszłość. Model znajduje się bowiem w oficjalnych rejestrach skazanych hrabstwa Amador (stan Kalifornia), gdzie widnieją jego dane. Okazuje się, że D'Angelica odbył karę w 2014 roku (miała zostać odwieszona za złamanie zakazu). Opublikowane w sieci informacje wskazują na to, że chodzi o odbycie seksu oralnego z osobą nieletnią. Sprawę licznie skomentowali widzowie programu.

'Top Model'TVN wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Dominica D'Angelica. "Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu"

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" miała koronawirusa

Widzowie "Top Model" komentują usunięcie Dominica D'Angelica z finału

Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej w TVN Grupa Discovery, podjął decyzję o usunięciu Dominica z programu. Oficjalne oświadczenie zostało opublikowane w mediach społecznościowych oraz stronie stacji.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Pod postem na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy od widzów. Wiele z nich zgadza się z decyzją stacji.

Bardzo dobre oświadczenie, krótko i na temat bez zbędnego pitolenia i tłumaczenia się, przyznaliście się do błędu. Szanuję.
Jedyna słuszna decyzja. Dziwię się, że był od początku programu i musieliśmy patrzeć na tego człowieka i wierzyć mu, jaki on dobry i czysty.
Jedyna możliwa decyzja. Cieszę się, że taka.

Dominic i Stefan D'AngelicaDominic z "Top Model" ma na koncie wyrok za seks z nieletnią. Jego brat chce wyjaśnić te sprawę

Pojawiły się również głosy internautów, którzy bronili modela.

Za przeszłość nie powinno się płacić całe życie. Być może tego żałuje i chciałby odmienić swoje życie.
Jezu, ludzie to jest jego przeszłość. Każdy ma coś za uszami. Zamiast człowiekowi dać druga szanse to rozdrapujecie stare rany.
Było minęło. Po co wracać do czegoś, czego już nie ma. Do tego, co było. Dostał wyrok z tego co czytam, odsiedział swoje.

A wy, z którymi wypowiedziami się zgadzacie?