Natalia Klimas pokazała wyprawkę dla dziecka. Biała kołyska jest urocza, ale uwagę zwraca przewijak z dawnego kredensu

Natalia Klimas już wkrótce powita na świecie drugie dziecko. Z tego powodu ostatnie dni poświęca na przygotowanie domu na malucha. Wyprawka jest już całkiem spora.

Natalia Klimas jest coraz bardziej podekscytowana. Cała rodzina czeka na powitanie nowego członka rodziny. Już wkrótce córka aktorki zostanie starszą siostrą. W mieszkaniu Klimas zostały przeprowadzone małe rewolucje. Zuzia dostała nowy pokój, pojawiły się również meble, zabawki i potrzebne akcesoria dla przyszłego maleństwa.

Zobacz wideo

Natalia Klimas przygotowuje się na powitanie drugiego dziecka

W domu pojawiła się mała biała drewniana kołyska. Nie brakuje uroczych elementów, takich jak lampka w kształcie królika. Ostatnie tygodnie to czas kompletowania kocyków i ubranek. Część akcesoriów maluch dostanie po starszej siostrze - dobrej jakości produkty są jeszcze w bardzo dobrym stanie, dlatego Klimas zdecydowała się, aby dać im jeszcze drugie życie. To, co jednak najbardziej przyciągnęło naszą uwagę, jest oryginalny przewijak. W tej roli Natalia postanowiła wykorzystać...dawny kredens, który w jej rodzinie znajduje się już wiele lat. Stylowy mebel z pewnością jest bardzo pojemny i zmieści wszystkie potrzebne przy małym dziecku rzeczy. Dodatkowo w ten sposób rodzinna pamiątka cały czas będzie czynnie wykorzystywana, a wnętrzu nada niepowtarzalnego charakteru.

Mieszkaniowe porządki przed maluchem

Nowego pokoju oraz zabawek i dekoracji doczekała się również pierwsza córka Klimas, czyli dwuletnia Zuzia. W pokoju pojawiło się nowe, większe łóżeczko, granatowy dywan oraz dziewczęce akcenty, takie jak lampka w kształcie tęczy, lalki oraz pluszowe zwierzaki. Całość stworzyła przestrzeń odpowiednią zarówno do zabawy, jak i spokojnego odpoczynku. Całość została utrzymana w dość minimalistycznym stylu; brakuje krzykliwych kolorów i mnóstwa zabawek. 

Więcej o: