Michał Piróg komentuje sprawę Dominica D'Angelica? Dodał wymowny post

Michał Piróg opublikował bardzo wymowny post. Czy tymi słowami okazał wsparcie uczestnikowi programu "Top Model"? Naokoło Dominica D'Angelica zgromadziły się ciemne chmury.

W sieci pojawiły się niepokojące informacje, które dotyczyły finalisty polskiej edycji programu "Top Model", Dominica D'Angelica. Okazuje się, że model ma za sobą kryminalną przeszłość i według organizacji non-profit znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych. Stacja TVN już opublikowała oświadczenie, z którego wynika, że Dominic został usunięty z finału programu. Czy o komentarz pokusił się również Michał Piróg?

Zobacz wideo Michał Piróg ostro nawiązał do Agaty Dudy

Michał Piróg komentuje sprawę, w którą zamieszany jest Dominic D'Angelica?

Ta głośna sprawa zaczęła się od komentarza organizacji non-profit Operation Care zostawionego na oficjalnym profilu programu "Top Model". Organ ten pomaga ofiarom przemocy domowej i przestępstw na tle seksualnym. Można przeczytać w nim, że Dominic D'Angelica znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych.

Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery, Marcin Barcz, poinformował, że Dominic zostanie usunięty z finału "Top Model". Naszą uwagę zwrócił jeszcze post udostępniony przez Michała Piróga. Opublikował on grafikę z bardzo wymownym podpisem.

Plotka to diabelskie radio, więc nie bądź jego DJ-em - czytamy.

Michał PirógMichał Piróg instagram/michalpirog

Myślicie, że to komentarz Michała w sprawie Dominica? W oficjalnych rejestrach skazanych hrabstwa Amador (stan Kalifornia) widnieją dane modela. D'Angelica odbył karę (odwieszoną z zawieszenia przez popełnienie następnego przestępstwa). Wszystko wskazuje na to, że chodzi o odbycie seksu oralnego z osobą nieletnią.

Sam Dominic nie opublikował jeszcze żadnego oświadczenia.

Więcej o: