Joanna Krupa paraduje w bieliźnie na planie sesji zdjęciowej. Fani są pod wrażeniem. "Petarda". Zgadzamy się

Joanna Krupa przyleciała do Polski, by wziąć udział w środowym finale "Top Model". Przy okazji wpadła na sesję zdjęciową, by zapozować w bieliźnie. Internauci ą w euforii.

Na początku listopada 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Joanny Krupy. Modelka urodziła Ashę, poza którą nie widzi dzisiaj świata. Dziewczynka jest częsta bohaterką instagramowych postów mamy, czym zachwyceni są internauci. Fani gwiazdy wpadli również w euforię, kiedy zobaczyli jej półnagie zdjęcia w poniedziałek. Krupa pokazała kulisy pewnej sesji zdjęciowej. Wygląda świetnie!

Joanna Krupa - instagramJoanna Krupa uczy córkę mówić po polsku. Pokazała urocze nagranie

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Krupą. Powinna się bać o swoją pozycję przez udział Pisarek?

Joanna Krupa zachwyca podczas najnowszej sesji zdjęciowej. "Sexy mama"

Joanna Krupa przyleciała do Polski na kilka dni przed finałem "Top Model" - już w środę dowiemy się, kto wygra dziewiąty sezon programu. Kilka godzin po wylądowaniu wyruszyła na plan zdjęciowy. Modelka wróciła do pracy przed aparatem i pozowała w samej bieliźnie. Wszystko pokazała na InstaStories razem ze swoim fryzjerem, Łukaszem Urbańskim.

Agata Duda, Mateusz MorawieckiAgata Duda w długich blond włosach? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Joanna KrupaJoanna Krupa screen IG @joannakrupa

Joanna zaprezentowała się w kilku projektach marki, której jest ambasadorką. Internauci są zachwyceni sylwetką 41-letniej mamy.

Najseksowniejsza mama, jaką widziałem! Ogień!
Pani Joasiu, po ciąży wygląda Pani jeszcze piękniej.
Wspaniała i piękna kobieta! Boskie ciało!
Sexy mama! Petarda!

Ciężko nie zgodzić się z internautami. Podzielamy ich zdanie!

Joanna Krupa - życie prywatne

Modelka jest mamą rocznej Ashy, którą urodziła rok po ślubie z Douglasem Nunesem. Drugiego męża poznała w parku na spacerze z psami. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, ale między tą dwójką pojawiło się wyjątkowe uczucie. Po koniec lipca 2018 roku wzięli ślub cywilny, a w sierpniu kościelny. Z pierwszym mężem, Romainem Zago, modelka rozwiodła się po czterech latach małżeństwa w 2017 roku.