Agnieszka Włodarczyk zaczęła pokazywać partnera. Fanka: Lata lecą, czas na dzidzie. Aktorka odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wypoczywają na Lambok. Fani sugerują, by pomyśleli o dziecku. Aktorka odpowiedziała na jedną z takich wiadomości.

Agnieszka Włodarczyk jest oburzona faktem, że kina i teatry są pozamykane. Nie ma się czemu dziwić, jako aktorka straciła na jakiś czas pracę i nie ma co robić. Postanowiła więc skorzystać z wolnego i wylecieć z ukochanym na wakacje. Teraz relacjonuje, co dzieje się na indonezyjskiej wyspie. Wyjątkowo aktywni pod jej zdjęciami zrobili się również internauci. Jedna z pań, widząc zakochaną aktorkę, zasugerowała, że ta powinna pomyśleć o założeniu rodziny. Agnieszka nie wytrzymała.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyka przypomniała swoje zdjęcie sprzed dekady. "Jak aktualna"

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Agnieszka Włodarczyk odpowiada wścibskiej fance

W ostatnim czasie na Instagramie Agnieszki pojawiło się wiele jej fotografii z partnerem. Fani widzą, że aktorka jest szczęśliwa i wypytują, kiedy zdecyduje się na dziecko.

Pani Agnieszko, jest Pani fajną kobietą, lata lecą, czas na dzidzie. Chyba że Pani nie chce. Nie wyobrażam sobie, żeby być bez dzieci - stwierdziła internautka.

Wyraźnie poirytowana Włodarczyk opublikowała wiadomość od "fanki" i skomentowała jej zachowanie.

Wciąż nie mogę się nadziwić, jak ludziom nie wstyd tak w********ć się w Twoje życie - napisała.

Agnieszka Włodarczyk odpowiada fanceAgnieszka Włodarczyk odpowiada fance screen IG @agnieszka wlodarczykofficial

Podobne komentarze pojawiają się pod najnowszym zdjęciem partnera Agnieszki. Robert Karaś pozuje z małym dzieckiem, które trzyma za rękę.

Czyżby to jakiś ukryty znak dla Agnieszki?
Pasuje Ci, czas pomyśleć o swoim.
 

Robert Karaś - kim jest ukochany Agnieszki Włodarczyk?

Robert Karaś jest sportowcem. W 2018 roku pobił rekord świata w triathlonie, a konkretnie jego bardziej wymagającej i prestiżowej odmianie, czyli Iron Manie (3,86 km pływanie, 180,2 km jazda na rowerze i 42,195 km bieg). Mistrzostwa świata w długodystansowych wyścigach odbywają się co roku na Hawajach.