Ewa Skibińska wstawiła zdjęcie samolotu pełnego ludzi: A kina i teatry zamknięte. Internauci oburzeni tym, co zobaczyli

Ewa Skibińska pokazała na Instagramie zdjęcie samolotu pełnego pasażerów. Aktorka jest zdziwiona, że mimo obostrzeń w transporcie publicznym wciąż można spotkać tłumy.

Ewa Skibińska znana jest widzom z ról w wielu serialach, między innymi w "Pierwszej miłości". Aktorka do perfekcji opanowała administrowanie swoimi kontami w mediach społecznościowych, a instagramowy profil chętnie obsypuje zdjęciami dokumentującymi życie prywatne i zawodowe. Niedawno wystąpiła w serialu "W głębi lasu", który szybko stał się hitem Nefliksa. Pod koniec września na profilu Skibińskiej pojawiło się jej nagie zdjęcie, wykonane na planie nowego tajemniczego projektu. Aktorka nie wstydzi się nagości, co udowodniła fotografią, na której uwieczniła swoje łono. 

Ewa SkibińskaEwa Skibińska opublikowała odważne, kompletnie nagie zdjęcie [18+]

Ewa Skibińska pokazała zdjęcie pokładu samolotu pełnego pasażerów. Nawiązała do zamkniętych teatrów

Skibińska chętnie zabiera głos również w sprawach społecznych. Na instagramowy profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które wykonała w samolocie. Widzimy na nim pokład pełen pasażerów, a niektórzy z nich mają twarze niedokładnie przysłonięte maseczkami. Pełen samolot nieco zdziwił aktorkę, która w rozporządzeniach związanych z pandemią wyczuła pewien paradoks. Zauważyła, że obostrzenia dotknęły przede wszystkim instytucje publiczne i kulturalne, a nie przewoźników publicznych:

Latam Lotem. Tłumy, a kina i teatry zamknięte - napisała aktorka.
Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem

Fani Skibińskiej także podzielili się swoimi opiniami. Nie brakowało głosów oburzenia:

Chory kraj.
Kościoły i Biedronki pełne. Ręce opadają.
To skandal!
 

Ewa SkibińskaSerial "W głębi lasu" zrobił w Polsce furorę. Najwięcej emocji wzbudziły usta jednej z aktorek

Zgadzacie się ze spostrzeżeniami Skibińskiej i jej fanów? Pasażerowie autobusów, samolotów i pociągów rzeczywiście powinni zachowywać jeszcze większy dystans?