"The Voice of Poland". Ralph Kaminski komentuje decyzję Edyty Górniak. Jest oburzony, że Ignacy Błażejowski odpadł z show

Decyzją jurorów z programem tuż przed półfinałem pożegnał się Ignacy Błażejowski. Werdykt ten wstrząsnął nie tylko fanami programu, ale i światem muzycznym. Głos sprawie uczestnika "The Voice of Poland" zabrał Ralph Kaminski.

Trwająca edycja "The Voice of Poland" budzi wiele emocji. Wszystko z powodu decyzji jurorów, z którymi nie do końca zgadzają się internauci. Spore zaskoczenie wywołał między innymi "złoty bilet", który Ignacemu Błażejewskiemu wręczyła Edyta Górniak. Choć to występ Anny Gąsienicy-Byrcyn wywołał łzy u jurorki, diwa zdecydowała, że na kolejny odcinek bardziej zasługuje 16-latek z malowniczego Krosna. 

CZYTAJ TEŻ: "The Voice of Poland". Szokująca decyzja Edyty Górniak. Płakała po występie Gąsienicy-Byrcyn, złoty bilet dostał ktoś inny

Tym bardziej szokująca dla widzów była decyzja jurorów, w tym Edyty Górniak, w wyniku której z programem pożegnał się Ignacy Błażejowski. Artystka nie skorzystała z możliwości uratowania swojego faworyta. Utalentowany 16-latek z niewiadomych przyczyn zdobył najmniej punktów, czego konsekwencją było zakończenie przygody z "The Voice of Poland". 

Kto przeszedł do półfinału z drużyny Uli?"The Voice of Poland". Martyna Zygadło powróciła do programu. Jurorzy byli nią zachwyceni

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Edyta Górniak znowu podpadła widzom. Nie zgadzają się z jej decyzją

Ignacy Błażejowski odpadł z "The Voice of Poland". Werdykt komentuje Ralph Kaminski

Na swoim profilu na Facebooku Ralph Kaminski opublikował nagranie z występu Ignacego Błażejowskiego z podpisem:

Oł my God to jest piękne! Czy wszyscy się obrażą, jak powiem, że podoba mi się bardziej od oryginału?

The Voice of Poland"The Voice of Poland". Produkcja wprowadziła zmiany. Widzowie nie będą mogli decydować, kto odpadnie

Fani Ralpha i "The Voice of Poland" licznie skomentowali post. Jedna z internautek uświadomiła swojego idola, że uczestnik, którego występ udostępnił, nie zaśpiewa już w kolejnym odcinku programu:

Wielka szkoda, że nie będzie Ignacego w kolejnych odcinkach - napisała. 

Kaminski był ewidentnie zaskoczony:

Nie śledzę The Voice (no może oprócz outfitów Szpakiry), ale jestem ogromnie zaskoczony! Odpadnięcie skomentuję jak gimbusiara: żal.pl. Jestem przekonany, że ten chłopak zrobi coś ekstra. Trzymam za niego ogromnie kciuki! Takich ludzi potrzeba. Ejmen - czytamy.

A Wy zgadzacie się z decyzją trenerów?

Więcej o: