"The Voice of Poland". Ralph Kaminski komentuje decyzję Edyty Górniak. Jest oburzony, że Ignacy Błażejowski odpadł z show

Decyzją jurorów z programem tuż przed półfinałem pożegnał się Ignacy Błażejowski. Werdykt ten wstrząsnął nie tylko fanami programu, ale i światem muzycznym. Głos sprawie uczestnika "The Voice of Poland" zabrał Ralph Kaminski.

Trwająca edycja "The Voice of Poland" budzi wiele emocji. Wszystko z powodu decyzji jurorów, z którymi nie do końca zgadzają się internauci. Spore zaskoczenie wywołał między innymi "złoty bilet", który Ignacemu Błażejewskiemu wręczyła Edyta Górniak. Choć to występ Anny Gąsienicy-Byrcyn wywołał łzy u jurorki, diwa zdecydowała, że na kolejny odcinek bardziej zasługuje 16-latek z malowniczego Krosna. 

CZYTAJ TEŻ: "The Voice of Poland". Szokująca decyzja Edyty Górniak. Płakała po występie Gąsienicy-Byrcyn, złoty bilet dostał ktoś inny

Tym bardziej szokująca dla widzów była decyzja jurorów, w tym Edyty Górniak, w wyniku której z programem pożegnał się Ignacy Błażejowski. Artystka nie skorzystała z możliwości uratowania swojego faworyta. Utalentowany 16-latek z niewiadomych przyczyn zdobył najmniej punktów, czego konsekwencją było zakończenie przygody z "The Voice of Poland". 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice of Poland". Edyta Górniak znowu podpadła widzom. Nie zgadzają się z jej decyzją

Ignacy Błażejowski odpadł z "The Voice of Poland". Werdykt komentuje Ralph Kaminski

Na swoim profilu na Facebooku Ralph Kaminski opublikował nagranie z występu Ignacego Błażejowskiego z podpisem:

Oł my God to jest piękne! Czy wszyscy się obrażą, jak powiem, że podoba mi się bardziej od oryginału?

Fani Ralpha i "The Voice of Poland" licznie skomentowali post. Jedna z internautek uświadomiła swojego idola, że uczestnik, którego występ udostępnił, nie zaśpiewa już w kolejnym odcinku programu:

Wielka szkoda, że nie będzie Ignacego w kolejnych odcinkach - napisała. 

Kaminski był ewidentnie zaskoczony:

Nie śledzę The Voice (no może oprócz outfitów Szpakiry), ale jestem ogromnie zaskoczony! Odpadnięcie skomentuję jak gimbusiara: żal.pl. Jestem przekonany, że ten chłopak zrobi coś ekstra. Trzymam za niego ogromnie kciuki! Takich ludzi potrzeba. Ejmen - czytamy.

A Wy zgadzacie się z decyzją trenerów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.