Maciej Kot zostanie ojcem! Radosną nowinę ogłosił razem z żoną. "Kocur Junior nadchodzi"

Maciej Kot i jego żona Agnieszka spodziewają się pierwszego dziecka. Informacją pochwalili się w mediach społecznościowych.

Końcówka roku jest bardzo szczęśliwa dla Macieja Kota. Skoczek narciarski już niedługo sprawdzi się w nowej roli, a jego rodzina się powiększy. Razem z żoną Agnieszką podzielili się radosną nowiną. W mediach społecznościowych pojawiło się ich zdjęcie, na którym prezentują badanie USG.

Maciej Kot zostanie tatą

Małżonkowie pozują na łóżku i uśmiechają się radośnie. Widać, że oboje cieszą się z tego, że za jakiś czas powitają na świecie pierwsze dziecko.

Kocur Junior nadchodzi #happy #kocury #family #Tata #Mama #junior #goodvibes #pozytywnie #rodzina #love - napisał skoczek.
 

W komentarzach posypały się gratulacje, a fani sportowca zostawili wiele miłych słów:

Gratulacje dla rodziców. Niech się zdrowo rozwija.
Dużo zdrowia dla mamy w tym pięknym okresie oraz dużo radości, miłości i zdrowia po porodzie.
Zobacz wideo Dzieci gwiazd idą w ślady rodziców
Gratulacje, jeszcze macie trochę czasu, żeby pospać. Korzystajcie z tego - piszą internauci.

My również serdecznie gratulujemy!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej i Agnieszka pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.