Maffashion prezentuje płaski brzuch na ulicach Warszawy. Fani porównali ją do... Kim Kardashian. "Czy to ty?"

Maffashion w połowie września podzieliła się z fanami informacją o narodzianch pierwszego dziecka. Od tego czasu coraz częściej wspominała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu w trakcie trwania ciąży i tuż po. Okazało się, że przytyła 15 kilogramów, ale wszystko wskazuje na to, że już wróciła do formy.

Maffashion we wrześniu została mamą. O tym fani blogerki dowiedzieli się już kilka dni później, gdy Julka była z dzieckiem w domu. Od tego czasu namiętnie informowała na swoim Instagramie o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Przez jakiś czas to właśnie obowiązki związane z opieką nad małym Bastianem Janem były głównym tematem, który przewijał się na jej kontach w mediach społecznościowych. Ostatnio jednak coraz częściej można na jej profilu zauważyć efekty kolejnych projektów. Jednym z nich jest sesja zdjęciowa z gołym brzuchem.

Maffashion pokazuje brzuch w odważnej stylizacji

Maffashion zdecydowała się na sesję zdjęciową na ulicach Warszawy. Jak przystało na blogerkę modową, to stylizacja była elementem, który miał przykuwać uwagę obserwatorów. I tak się stało. Julka miała na sobie beżowe, obcisłe legginsy, top w tym samym kolorze, a całość dopełniał stylowy, czarny płaszcz i ciężkie buty. 

MaffashionO trzeciej w nocy na Instagramie Maffashion pojawiło się nagranie. Blogerka pokazała, jak karmi syna

 

Fani pod zdjęciem zwrócili uwagę nie tylko na jej świetną, pociążową figurę, ale i na podobieństwo do... Kim Kardashian, która jest znana ze swojego zamiłowania do cielistych i opinających elementów garderoby.

Kim czy to Ty? Pięknie.
Hot mama.
Na pierwszy rzut oka jak Kim Kardashian - żeby było jasne, w dobrym tego słowa znaczeniu - pisali zachwyceni obserwatorzy na Instagramie.
Zobacz wideo Maffashion dziękuje za życzenia urodzinowe i pokazuje syna

Maffashion Julia KuczyńskaMaffashion pokazuje paznokcie z 2-miesięcznym odrostem

Mimo że jakiś czas temu Maffashion żaliła się, że w ciąży przytyła 15 kilogramów, dziś z pewnością można mówić o powrocie do sylwetki sprzed kilkunastu miesięcy. 

Zobacz też: Maffashion pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży. "Ciałopozytywne". "O tym nikt nie mówi, nikt tego nie pokazuje"