Siostra Natalii Siwiec jest w ciąży. "Cud". Pokazała zdjęcie ze sporym brzuchem ciążowym

Malwina Siwiec, młodsza siostra Natalii, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie.

Młodsza siostra Natalii Siwiec, Malwina, jest w ciąży i spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Na Instagramie opublikowała uroczą fotografię, którą ujawniła radosną nowinę. Natalia Siwiec będzie ciocią!

Zobacz też: Siwiec zrobiła "odlew twarzy". Jej siostra tłumaczy: Żartowała, to tylko... I wtedy sprawa staje się jeszcze ciekawsza

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pokazała zwykłe zdjęcie z siostrą. Pod fotografią lawina zachwytów! "Dobre macie geny"

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Malwina Siwiec jest w ciąży

Młodsza o siedem lat siostra Natalii Siwiec jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie nie tylko pokazuje kulisy swojego życia prywatnego, ale przede wszystkim zawodowego. Malwina jest bowiem stylistką rzęs oraz brwi, a także makijażystką. Chętnie więc prezentuje w sieci swoje prace. Tym razem jednak postanowiła podzielić się z obserwatorami zupełnie inną fotografią i zaprezentowała swój ciążowy brzuch. Na zdjęciu możemy podziwiać Malwinę siedzącą na kole i obejmującą swoje krągłości.

Cud - podpisała fotografię.
 

Ewa KasprzykEwa Kasprzyk wygrała walkę z COVID-19. "Kochani wróciłam do gry"

Zobacz także: Natalia Siwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz. Modelka zareagowała z dystansem

Pod zdjęciem posypały się oczywiście gratulacje. Nie zabrakło słów od mamy Natalii i Malwiny.

Kocham - napisała.

My przyłączamy się do gratulacji!

Malwina Siwiec stroni od show-biznesu, choć parę razy towarzyszyła Natalii publicznie. Pojawiła się w jej programie "Enjoy the view", była gościem "Pytania na Śniadanie", a także kibicowała siostrze w "Tańcu z gwiazdami". Nie bywa jednak na ściankach i salonach, skupiając się na swojej karierze.

Polecamy również: Natalia Siwiec wyglądała pięknie, ale to nie na niej skupiła się cała uwaga. Wszyscy patrzyli na jej siostrę Malwinę!

Więcej o: