Maja Bohosiewicz obchodziła 30. urodziny. Pokazała tort i prezenty. Drobny szczegół prawie "zniszczył" jej imprezę

Maja Bohosiewicz skończyła 30 lat. Urodziny świętowała w gronie męża, dzieci i przyjaciół - Olgi Frycz, jej byłego partnera oraz ich córki.

Maja Bohosiewicz świętowała 30. urodziny. Akurat ten wyjątkowy dzień wypadł na wakacyjnym wyjeździe, więc aktorka zorganizowała urodzinową imprezę na Teneryfie. Pogoda dopisała, goście również, nie zabrakło także prezentów. Szczegóły ujawniła na Instagramie.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz ściągnęła doczepy. "Pół roku noszenia". Pokazała, jak teraz wyglądają jej naturalne włosy

Maja Bohosiewcz wróciła do doczepówMaja Bohosiewicz znowu przedłużyła włosy. Spektakularna przemiana?

Maja Bohosiewicz obchodziła 30. urodziny

Urodzinowy dzień aktorka spędziła w towarzystwie bliskich jej osób. Nie zabrakło oczywiście męża, jej dzieci, a także przyjaciół, którzy są z nimi na wakacjach - Olgi Frycz, jej byłego partnera oraz ich córki. Wszyscy obdarowali Maję pięknymi prezentami, kwiatami, balonami. Był także tort, przez który urodziny zostały niemal "zniszczone".

Jak zniszczyć komuś urodziny? Kup mu niezdmuchiwalne świeczki i poproś, żeby pomyślał najważniejsze życzenia - napisała Maja Bohosiewicz.
Zobacz wideo
 

Sylwia Lipka"Plotkersi". Sylwia Lipka porównała Kaczyńskiego do Kaina. W TVP pracy nie chce. Nowy odcinek już w niedzielę

Polecamy również: Spięcie Maffashion i Mai Bohosiewicz pod postem blogerki. Poszło o zażywanie suplementów podczas karmienia piersią

Naszą uwagę szczególnie przykuło zdjęcie z archiwalnymi zdjęciami celebrytki. Solenizantka zdecydowała się pokazać fotki z dzieciństwa, na których pozuje ubrana między innymi w strój ludowy. Pozostałe to najprawdopodobniej fotografie z legitymacji szkolnych. Oczywiście pod zdjęciami aktorki pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów oraz znajomych z branży. Wszyscy składali Mai urodzinowe życzenia.

Spełnienia marzeń! Rety 30, piękny wiek! - napisała Marta Żmuda Trzebiatowska.
Wszystkiego najcudowniejszego Majeczka - napisała Anna Korcz.
Kochana! Cudowności - dodała Joanna Koroniewska.

My również przyłączamy się do życzeń.

Zobacz też: Maja Bohosiewicz przekręca nazwisko Przemysława Czarnka i porównuje go do... nowotworu. "Każdy chce się go pozbyć"

Więcej o: