Tak dziś wygląda "Motylek" ze "Zbuntowanego anioła". Victoria Onetto zrezygnowała z rudych włosów i porzuciła aktorstwo

"Zbuntowany anioł" to jedna z najpopularniejszych telenoweli, jaką wyemitowano w polskiej telewizji. Od premiery serialu minęło ponad 20 lat, a niektórzy aktorzy argentyńskiej produkcji zrezygnowali z telewizyjnej kariery. Należy do nich Victoria Onetto, która wcielała się w rolę "Motylka". Zobaczcie, jak się zmieniła.

"Zbuntowany Anioł" swojego czasu święcił triumfy popularności. Argentyńska telenowela opowiadająca losy Milagros miała rzesze fanów w Polsce, a Natalia Oreiro, która wcielała się w tytułowego anioła, cieszyła się statusem gwiazdy. Jej wizyta w Polsce w 2000 roku była ogromnym wydarzeniem, a urugwajska gwiazda gościła nawet w talk-show "Na każdy temat", prowadzonym przez Mariusza Szczygła.

Niestety, po zakończeniu emisji telenoweli popularność Natalii Oreiro zaczęła maleć, a dziś o piosenkarce mówi się wciąż głównie w kontekście przełomowego w jej karierze serialu oraz jej największego hitu "Cambio Dolor". O Oreiro postanowiła przypomnieć nam Telewizja Polska, która zaprosiła piosenkarkę na zabawę sylwestrową 2019/2020. Serialowa Milagros wystąpiła na tej samej scenie, co Zenon Martyniuk i zaśpiewała z playbacku swój największy przebój.

Zobacz wideo "Nasha Natasha" to rosyjski dokument o Natalii Oreiro

"Zbuntowany anioł". Tak dziś wygląda "Motylek", grany przez Victorię Onetto

Nieco inną ścieżkę kariery obrała inna gwiazda "Zbuntowanego Anioła". Victoria Onetto wcielała się w rolę Liny "Motylka" de Solo, nieco infantylnej pokojówki w domu państwa DiCarlo oraz przyjaciółki głównej bohaterki. "Motylek" zasłynął swoimi płomieniście rudymi włosami, a jej ksywa wzięła się od zamiłowania do broszek i spinek w kształcie motyli.

Victoria Onetto w serialu 'Zbuntowany anioł'Victoria Onetto w serialu 'Zbuntowany anioł' Screen serialu 'Zbuntowany anioł'

Dziś Victoria Onetto odcina się od kariery w operach mydlanych i piastuje urząd sekretarza kultury w gminie Avellaneda. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania i polityki w kulturze oraz komunikacji na Wydziale Nauk Społecznych Ameryki Łacińskiej. Na jej instagramowym profilu, który śledzi ponad 120 tysięcy internautów, można zobaczyć zapowiedzi licznych wydarzeń kulturalnych oraz zdjęcia dokumentujące biurową pracę aktorki. Onetto porzuciła pracę w telewizji, a od czasu do czasu można zobaczyć ją na deskach teatru.

 

Dla 49-letniej Victorii czas najwyraźniej się zatrzymał. Co prawda zrezygnowała z rudych włosów, a podkreślające jej sylwetkę stroje zamieniła na eleganckie sukienki, ale w jej rysach wciąż bez problemu da się odnaleźć rezolutnego "Motylka" ze "Zbuntowanego Anioła".

 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Onetto wygląda obecnie. Rzeczywiście zachwyca gracją i klasą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.