Katarzyna Glinka zaskoczyła nagłą zmianą. Aktorka ma nowy kolor włosów. Udana metamorfoza?

Katarzyna Glinka postawiła na zmianę fryzury. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" wrzuciła na Instagram zdjęcie po wizycie u fryzjera. Jak teraz wygląda?

Katarzyna Glinka potrzebowała pewnej odmiany - to był impuls do zmiany fryzury. Aktorka zrobiła odważny krok i przefarbowała naturalny odcień na zdecydowany kolor. Jak oceniacie tę metamorfozę? Na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od obserwatorów i znajomych Glinki. Uśmiechnięta od ucha do ucha gwiazda bardzo chwali efekty i w odświeżonym wydaniu czuje się świetnie, co wyraźnie widać.

Katarzyna SkrzyneckaKatarzyna Skrzynecka pokazała się bez włosów. Jest łysa. "Piękna jak zawsze"

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Katarzyna Glinka przefarbowała włosy na ciemniejszy kolor

Po konsultacji z ulubionym fryzjerem wybór aktorki padł na czarną farbę. Trzeba przyznać, że była to dość ryzykowna decyzja, która, na szczęście, zakończyła się sukcesem. Widać, że Glinka świetnie czuje się w takim bardziej wyrazistym wydaniu. Nowy odcień włosów podkreśla ciemniejszą karnację i brązowe oczy Katarzyny. Ale to nie jedyna zmiana! Gwiazda zaufała specjaliście i postawiła na ostre cięcie. włosy są zdecydowanie krótsze.

Mega look i włosy.
Wyglądasz pięknie - czytamy pod zamieszczonym zdjęciem.

Całość prezentuje się naprawdę dobrze. Zmiana zdecydowanie na plus!

 

Katarzyna Glinka szybko wróciła do formy sprzed ciąży

Aktorka w maju powitała na świecie drugie dziecko, a od tego czasu jej sylwetka przeszła zauważalną zmianę. Glince bardzo szybko udało się zrzucić zbędne kilogramy. Już trzy miesiące po porodzie sylwetka prezentowała się naprawdę świetnie, a fani nie mogli nadziwić się tak szybkiej zmiany. Internauci porównywali dokonania Katarzyny do wyczynów Anny Lewandowskiej oraz Małgorzaty Rozenek, które również prawie w tym samym czasie zostały mamami.

Anna MuchaAnna Mucha odwiedziła fryzjera gwiazd. Po metamorfozie jest porównywana do Jennifer Lopez

Odchudzona sylwetka i udana włosowa metamorfoza tylko podkreślają wszystkie atuty gwiazdy. Jak oceniacie te zmiany?