Anna Mucha odwiedziła fryzjera gwiazd. Po metamorfozie jest porównywana do Jennifer Lopez

Anna Mucha jak Jennifer Lopez? W nowej fryzurze wygląda zjawiskowo.

Ponoć jesień sprzyja metamorfozom, a w szczególności zmianom fryzur. W ostatnim czasie Paulina Sykut-Jeżyna aż dwukrotnie postanowiła na eksperymenty z włosami. Jak się okazuje Anna Mucha również postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Na instagramowym profilu znanego fryzjera gwiazd - Łukasza Urbańskiego - pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy nową fryzurę Anny Muchy.

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Anna Mucha w nowej fryzurze

Jak widać, gwiazda "M jak miłość" postanowiła nieco odświeżyć fryzurę. Na głowie serialowej Magdy pojawiło się blond sombre. Naszym zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Ten odcień nie tylko pasuje Annie Musze, ale też odmładza ją. Łukasz Urbański poszedł jeszcze dalej w zachwytach i porównał aktorkę od gwiazdy światowego formatu.

Anna MuchaAnna Mucha przeszła metamorfozę do nowej roli. Ma ciemną burzę loków na głowie i kolczyk w nosie

Tak sobie myślę, że gdyby @taannamucha zaczęła śpiewać, to mielibyśmy naszą polską Jennifer Lopez - czytamy obok zdjęcia Anny Muchy.
 

Fryzjer oznaczył w poście samą Lopez, jednak nie pokusiła się jeszcze o komentarz. Internauci zdążyli za to jednogłośnie orzec, że metamorfoza Muchy była jak najbardziej na plus. Pod zdjęciem nie brakuje zachwytów i komplementów.

Barbara Kurdej-Szatan, Anna MuchaBasia Kurdej-Szatan o porodzie. Anna Mucha śpiewała dla niej serenadę

Najpiękniejsze.
Ale śliczne.
Sztos - czytamy.

Jeden z obserwatorów fryzjera gwiazd zauważył nawet podobieństwo Anny Muchy do Angeliny Jolie. A Wam kogo bardziej przypomina? Jolie czy może jednak Lopez?

Więcej o: