Afera z posłem PiS w roli głównej. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie roznegliżowanej "sekretarki". "Poznajcie ślicznotkę"

Na profilu jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości pojawiły się dziwnej treści wpisy wraz ze zdjęciami roznegliżowanej kobiety. Polityk tłumaczy, że padł ofiarą hakerów, a posty na Facebooku są efektem włamania. Internauci mają jednak wątpliwości.

Marcin Kamil Duszek to jeden z posłów Prawa i Sprawiedliwości, który do tej pory nie zyskał medialnej sławy. Wszystko wskazuje jednak na to, że dzisiaj jego profil na Facebooku jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez polskich internautów. Na koncie polityka pojawił się bowiem wpis opatrzony kilkoma fotografiami. Na jednej z nich poseł siedzi w samochodzie w towarzystwie jakiejś kobiety, którą przedstawił z imienia i nazwiska, twierdząc, że jest jego nową sekretarką. Prezentacja widocznej w aucie pani nie zakończyła się niestety jedynie na opisie jej zawodowych kwalifikacji. Nie zabrakło roznegliżowanych fotek i komentarzy dziwnej treści. Poseł twierdzi, że padł ofiarą hakerów i wydał oświadczenie. 

Kult nie chce dotacji od rządu.Kult nie zgłosił się po dotację od rządu. "Jednak od tych (...) nic nie chcemy"

Poseł PiS ofiarą hakerów?

Na prywatnym profilu Duszka pojawił się widoczny dla wszystkich użytkowników Facebooka post, w którym poseł PiS rzekomo przedstawia internautom swoją sekretarkę. 

Poznajcie tę ślicznotkę! (imię i nazwisko) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć - czytamy w mediach społecznościowych.

Wspólne zdjęcie polityka i "sekretarki" jest niczym w porównaniu do tego, co obserwatorzy mogli zobaczyć na pozostałych fotkach. Mowa o odważnych pozach kobiety. Ubrana w spódniczkę mini pozowała do obiektywu, odsłaniając pośladki. 

Marcin Kamil DuszekMarcin Kamil Duszek Faceboo/ Marcin Kamil Duszek

Marcin Kamil DuszekMarcin Kamil Duszek Faceboo/ Marcin Kamil Duszek

Polityk wydał w tej sprawie oświadczenie. Poseł Prawa i Sprawiedliwości twierdzi, że jego konto przejęli hakerzy, a opublikowane posty są ich sprawką. 

UWAGA! Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.

Internauci jednak nie do końca wierzą w tłumaczenia Marcina Duszka. 

Pupa tej pani to chyba jednak nie fotomontaż. Współczuję panu, bo najbliżsi nie powinni tak się o tym dowiedzieć!!!
Skąd zatem haker miał pana prywatne zdjęcia? - pytają.

Pewne jest jedynie to, że Duszek w ciągu jednego dnia zyskał sławę, o jakiej pewnie mu się nigdy nie śniło. 

Anna PopekAnna Popek zakończyła związek z młodszym od siebie partnerem. Następnym razem dziennikarka chce mieć pewność

Więcej o: