Czym zajmowała się Danuta Martyniuk, zanim jej mąż został królem disco polo? Jej wykształcenie może was zaskoczyć

Danuta Martyniuk, przez medialny skandal związany z rozwodem Daniela Martyniuka, stała się ulubienicą prasy. Okazuje się, że żona króla disco polo może pochwalić się nie tylko ciętym językiem, ale także ścisłym wykształceniem.

Afera wokół rozwodu Daniela Martyniuka była jednym z najgorętszych show-biznesowych tematów ostatnich tygodni. Syn Zenona Martyniuka rozpoczął medialną wojnę ze swoją byłą żoną, Eweliną Golczyńską, a w przepychanki zaangażowała się nawet mama Daniela. Danuta Martyniuk w rozmowie z dziennikarzami stwierdziła, że jej była synowa chciała "naciągnąć Martyniuków na kasę". Żona discopolowca swoje żale wylewała także na łamach tabloidów. Wyznała w "Super Expressie", że małżeństwo jej syna kosztowało ją sporo nerwów, a publiczne pranie brudów nazwała koszmarem. Wyznania żony autora piosenki "Przez twe oczy zielone" sprawiły, że jej imię coraz częściej zaczęło pojawiać się w mediach. Danuta zasłynęła w końcu nie tylko z ciętego języka, ale także z zamiłowania do drogich i ekskluzywnych marek.

Daniel MartyniukDanuta Martyniuk miała w sądzie luksusową torebkę. Jej cena to trzykrotna wartość alimentów Daniela

Po jakimś czasie Danuta przeprosiła Ewelinę za mocne słowa wypowiedziane pod jej adresem. W mediach pojawiły się plotki, że na nagłą zmianę frontu wpłynęło pismo, które Danuta i Daniel mieli otrzymać od prawników Golczyńskiej.

Zobacz wideo Danuta Martyniuk komentuje zachowanie byłej synowej

Danuta Martyniuk ma ścisłe wykształcenie

Po kilku tygodniach sporu Martyniuków napięta atmosfera wydaje się opadać. Zenon Martyniuk odciął syna od pieniędzy, a 31-latek pokazał na instagramowym profilu zdjęcie z terapii ze szczeniaczkami, o której informacje wyszukał w sieci.

Zobacz też: Zenek Martyniuk wyśle syna na odwyk? Daniel pokazał zdjęcie. "Terapia relaksacyjna ze szczeniaczkami na Bali"

Daniel w kwestii zdrowotnych może liczyć na profesjonalne wsparcie mamy. Danuta Martyniuk jest z wykształcenia pielęgniarką. Kobieta przez jakiś czas tworzyła z Zenonem związek na odległość - musiała przenieść się z rodzinnego Podlasia do Warszawy, gdzie odbywała staż w jednym ze szpitali.

Danuta i Zenon pobrali się w lutym 1989 roku. Niecałe pół roku później na świat przyszedł Daniel - jedyny syn pielęgniarki i discopolowca.

Danuta MartyniukDanuta Martyniuk założyła ponownie profil na Facebooku

Myślicie, że żona króla disco polo jeszcze kiedyś do tego wróci?