Aleksandra Żebrowska opublikowała zdjęcie bez bielizny z czasów zaawansowanej ciąży. Internauci: Brawo za odwagę

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się zdjęciem z czasów ciąży. Żona Michała Żebrowskiego pozuje przed lustrem jedynie w koszulce.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski latem powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Dokładnie 5 sierpnia urodził się ich syn Feliks. Dumni rodzice skupiają się teraz głównie na wychowywaniu najmłodszej pociechy, czym równie chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. Na ich instagramowych profilach nie brakuje fotek ze wspólnych kąpieli czy momentu karmienia piersią. Tym razem Ola Żebrowska wróciła wspomnieniami do czasów ciąży. Zamieściła odważne zdjęcie, co docenili internauci.

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Żebrowska nago kąpie się w wannie z synem. Odważne zdjęcie oczarowało fanów. Głos zabrała też Lara Gessler

Ola ŻebrowskaAleksandra Żebrowska zdradza: Czasem po umalowaniu się wyglądam gorzej niż przed

Aleksandra Żebrowska nago w ciąży 

Aleksandra Żebrowska swoją ciążę bacznie relacjonowała w mediach społecznościowych. Publikowała niekoniecznie idealne zdjęcia, które przebijały instagramową bajkę, wykreowaną przez instamatki. Internauci doceniali ją za autentyczność. Tak było i tym razem, gdy zamieściła selfie, do którego pozuje jedynie w koszulce.

Aleksandra Żebrowska wprost po decyzji Trybunału. 'Wiem, co to znaczy ciążę stracić'Aleksandra Żebrowska wprost po decyzji Trybunału. "Wiem, co to znaczy ciążę stracić"

To nagie zdjęcie, o które nikt nie prosi- napisała pod zdjęciem.
 

Internauci są pod wrażeniem tego, jak zwyczajnie przedstawia macierzyństwo, o czym dają znać w komentarzach.

Uwielbiam panią. Jak się panią ogląda i czyta to czuję luz i tak ma być.
Uwielbiam twoją autentyczność w czasie tych wszystkich udoskonalanych zdjęć. Brawo za odwagę!
Dziękuję za to nieidealne, ale jakże przepiękne zdjęcie- komentują internauci.

Też jesteście pod wrażeniem?

ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Żebrowska karmi piersią synka i je pizzę. Pokazała też brzuch. "Wreszcie ktoś pokazuje, jak to wygląda naprawdę"

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną