Angelina Jolie ponoć jest nielubiana w Hollywood przez rozwód z Bradem Pittem. "Uważa, że padła ofiarą zazdrości"

Zagraniczne media donoszą, że Angelina Jolie narobiła sobie sporo wrogów w świecie show-biznesu. Wszystko przez głośny i pełen prania brudów rozwód z Bradem Pittem.

Angelina Jolie i Brad Pitt przez wiele lat byli jedną z najpopularniejszych par światowego show-biznesu. Niestety sielanka pomiędzy tą dwójką zakończyła się w 2016 roku, gdy aktorka zdecydowała się odejść od męża. Rozprawa rozwodowa ciągnęła się przez ponad trzy lata i dopiero całkiem niedawno Angelina i Brad uzyskali upragnione papiery. Niestety nie oznaczało to końca ich spotkań w sądzie, bowiem do tej pory walczą o warunki spotykania się z dziećmi. Aktor chce podzielić się po połowie, jednak jego była żona nie chce o tym słyszeć. Wciąż publicznie go dyskredytuje, co jak się okazuje, wpłynęło bardzo źle na jej reputację z branży. Ponoć mało kto już ją lubi w Hollywood.

Angelina Jolie i Brad PittAngelina Jolie i Brad Pitt nie dopuszczają nikogo do dzieci. Obawiają się porwania

Angelina Jolie jest nielubiana w Hollywood

Angelina Jolie przez wiele lat cieszyła się nie tylko sławą i pieniędzmi, ale również poważaniem wśród kolegów i koleżanek z show-biznesu. Wszystko miało się zmienić po rozwodzie z Bradem Pittem. Rozstania w branży filmowej nie są niczym nowym, jednak to jak aktorka oczerniała w mediach ówczesnego męża, mocno wpłynęło na jej reputację w branży. Jak donosił informator "US Weekly" Angelina uważa, że medialna nagonka na nią wynika z zazdrości, a także wychodzi od sympatyków jej byłego męża.

Tomasz KammelTomasz Kammel pochwalił się zdjęciem z Angeliną Jolie. "Była bezpośrednia i otwarta"

Uważa, że padła ofiarą zazdrości i solidarności z jej mężem. (...) Zastanawiała się, czy Hollywood nadal uważa ją za kasową aktorkę- zdradził informator tabloidu. 

Kto wie, może faktycznie coś jest na rzeczy. Przypomnijmy, że najnowszy film Angeliny Jolie "Czarownica 2" nie odniósł takiego sukcesu jak "Pewnego razu w Hollywood" z Bradem Pittem w roli głównej. 

ZOBACZ TEŻ: Brad Pitt i Nicole Poturalski rozstali się! Ich związek trwał tylko trzy miesiące. "To nigdy nie było tak na poważnie"

Zobacz wideo Angelina Jolie i Michelle Pfeiffer stoczą bój w "Czarownicy 2"