Katarzyna Zielińska wskoczyła do basenu z kulkami. Przy okazji zaprezentowała pokój synów. Jest w nim mnóstwo zabawek

Katarzyna Zielińska ma dwójkę małych dzieci - pięcioletniego Henryka i trzyletniego Aleksandra. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie aktorka pokazała, jak wygląda wnętrze pokoju chłopców.

Katarzyna Zielińska chętnie pokazuje, jak urządziła swój dom. Tym razem wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać, jak wygląda pokój chłopców. Trzeba przyznać, że urządziła go niezwykle gustownie.

Katarzyna Zielińska pokazała pokój dzieci

Katarzyna Zielińska udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym w dłoniach trzyma książkę, którą zapewne czyta swoim kilkuletnim synom. Aktorka w domowym wydaniu prezentuje się naprawdę dobrze. Za plecami Zielińskiej widać fragment pokoju dwójki jej synów - pięcioletniego Henryka i trzyletniego Aleksandra. Trzeba przyznać, że delikatna, pastelowa kolorystyka sprawia, że całość świetnie ze sobą współgra.

Katarzyna ZielińskaZielińska podzieliła się intymnym ujęciem w ciąży. "Nie spałam. Płakałam, czekając na dobre wieści"

 

W pokoju widać liczne zabawki chłopców i kremowe meble. Aktorka zdecydowała się zapozować w basenie z kulkami. Na zdjęciu udaje, że czyta książkę, która najwyraźniej bardzo przypadła do gustu synom Zielińskiej.

Katarzyna ZielińskaNieumalowana Katarzyna Zielińska odpoczywa na tarasie. Już go ozdobiła na jesień

Uwielbiamy tę książkę. Nazywam ją "usprawniaczem jedzenia", gdyż moje dzieciaki kochają oglądać i czytać tę książeczkę przy jedzeniu. Szczególnie Aleś. W bardzo ciekawy sposób pokazuje cudowny świat warzyw, które powinny gościć w jadłospisie dzieciaka w jak największych ilościach. Alesio chyba dlatego pokochał pomidory i żółtą paprykę. Mniam - opatrzyła zdjęcie.

Zielińska należy do tej grupy znanych osób, które nie pokazują twarzy swoich dzieci. Mimo to od czasu do czasu pokaże na Instagramie ujęcia, na których zdradza, jak mija im wspólnie czas. Jednak uwielbia być mamą i świetnie odnajduje się w tej roli.

Zobacz też: Katarzyna Zielińska poszła na randkę z mężem. Zaszalała ze stylizacją i fryzurą. "Włosy ogień"

Zobacz wideo Katarzyna Zielińska o Julii Wieniawie: "To jest już inne pokolenie"
Więcej o: