Justyna Kozłowska jest w czwartej ciąży! Radosną nowiną podzieliła się na Instagamie. Pokazała duży brzuch

Justyna Kozłowska,znana prezenterka Vivy, ogłosiła, że spodziewa się narodzin czwartego dziecka.

Justyna Kozłowska zdobyła popularność dzięki pracy w muzycznej stacji Viva. Mimo że sama również próbowała swoich sił w muzyce, to jednak nie odniosła sukcesu i zdecydowała się skupić na rodzinie. Justyna Kozłowska została mamą trójki dzieci - Basi, Jadwigi i Romka - i założyła parentingowy kanał na YouTubie. Z kolei teraz na swoim profilu na Instagramie ogłosiła radosną nowinę - spodziewa się narodzin czwartego dziecka!

Zobacz też: Justyna Kozłowska kiedyś była gwiazdą VIVY. Obecnie jest matką trójki dzieci i trudno rozpoznać w niej dawną gwiazdę telewizji

Justyna Kozłowska.Nie poprowadzi programu, bo... jest w ciąży?!

Zobacz wideo Joanna Krupa pokazała nagranie z USG

Justyna Kozłowska w czwartej ciąży

Była prezenterka wrzuciła na Instagram romantyczne zdjęcie z ukochanym. Na fotografii nie widać jego twarzy, ale za to mężczyzna czule trzyma rękę na jej dużym już ciążowym brzuchu. Widać wyraźnie, że Justyna Kozłowska nie jest w stanie dłużej ukrywać informacji o swoim stanie, dlatego zdecydowała się nią podzielić ze swoimi followersami.

Ponoć miłość jest jedyną rzeczą, którą jak się dzieli, to się mnoży! No cóż... potwierdzam, czekamy na dzidziusia! - napisała.
 

Sławomir ŚwierzyńskiSławomir Świerzyński jak chiński cesarz. Prywatny jacht "Senorita", stadnina koni...

Justyna Kozłowska nie zdradziła na razie płci dziecka i trudno powiedzieć, czy się na to zdecyduje przed narodzinami. Możemy jednak podejrzewać, że gdy tylko dziecko pojawi się na świecie, to była gwiazda telewizji ujawni zarówno jego płeć, jak i imię. W końcu Justyna Kozłowska nie ukrywa twarzy swoich pociech w sieci i chętnie pokazuje je na swoim Instagramie.