Anna Starmach przygotowuje kąpiel dla córki i przy okazji pokazuje łazienkę. "Zazdroszczę kwiatków wszędzie"

Anna Starmach uchyliła rąbka tajemnicy i zaprezentowała w sieci proces przygotowywania kąpieli dla dwuletniej córki. Wpis jurorki "MasterChefa" miał charakter czysto reklamowy, jednak dzięki promocji kosmetyków dla dzieci internauci zobaczyli wnętrza łazienki kulinarnej gwiazdy.

Kilka dni temu Anna Starmach świętowała drugą rocznicę narodzin córki. Jagna jest nieodłączną częścią jej życia zarówno prywatnego, jak i medialnego, ponieważ dziewczynka odgrywa rolę bohaterki wielu publicznych instagramowych wpisów i relacji popularnej kucharki. Jurorka "MasterChefa" zgromadziła na profilu ponad pół miliona obserwatorów i trudni się promocją kosmetyków oraz produktów spożywczych. W jednej z reklam nawiązała do ukochanej dwulatki i pokazała, jak przygotowuje dla niej kąpiel. Przy okazji zaprezentowała wnętrza swojej łazienki.

Ania StarmachAnia Starmach wrzuciła zdjęcie z córką. Rozczulający widok

Jak wygląda łazienka Anny Starmach?

Ekspertka od kulinarnych specjałów przygotowała dla córki wieczorną kąpiel, czym nie omieszkała pochwalić się na Instagramie, reklamując kosmetyki do pielęgnacji skóry dzieci. 

Wanna jest pełna wody, zaraz Jagna do niej wskoczy, ale przed kąpielą kilka słów o kosmetykach, jakie teraz stosujemy.

Widok gumowych kaczuszek i ośmiornic taplających się w pianie nie zaskoczył chyba nikogo, kto kiedykolwiek miał do czynienia z rytuałem mycia pociech i ich wodnymi zabawami. Internauci zwrócili jednak uwagę na inne elementy ozdabiające wystrój łazienki Anny. 

 

Jedna z fanek zauważyła, że w całym domu Starmach nie brakuje bogatej roślinności, która nadaje wnętrzom unikatowy klimat. 

A ja zazdroszczę kwiatków wszędzie! U mnie jedynie co rośnie to storczyki i aloes, bo stoją w kuchni na oknie i o nich nie zapominam.

Agata DudaAgata Duda wspiera Strajk Kobiet? Internauci nie mają wątpliwości. Ta kreacja stała się już hitem sieci

W komentarzach pod postem jurorki "MasterChefa" pojawiły się także opinie na temat jej urody. 

Ładnie pani wygląda.
Promieniejesz, Aniu!

Również uważacie, że obecność kwiatów w mieszkaniu Anny Starmach zasługuje na szczególną uwagę?

Zobacz wideo Przepis Anny Starmach na pełnowartościowe śniadanie dla dziecka!
Więcej o: