Ewa Farna pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani nie mogą przestać się zachwycać. "Nie poznałam, przepiękna!". Gwiazda sporo schudła

Ewa Farna zaskoczyła instagramowych obserwatorów, wrzucając zdjęcie z ostatniego występu, na którym ledwo możemy piosenkarkę rozpoznać. Ewa pochwaliła się efektami swojej metamorfozy.

Ewa Farna tęskni za normalnym koncertowym życiem. Występy dla artystki są najpiękniejszym elementem kariery muzycznej. Na swoim Instagramie gwiazda opublikowała wspomnienie z jednego wydarzenia. Ewa wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze kilka miesięcy temu. Wyraźnie widać, że schudła.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Ewa Farna wraca do świetnej formy

Na pierwszy rzut oka Farnę jest naprawdę trudno rozpoznać! Figura piosenkarki w wybranej stylizacji została świetnie podkreślona, a Ewa na pewno włożyła dużo pracy w swoją metamorfozę. Na przestrzeni lat wokalistka często miała problem z efektem jo-jo, co jednak nie demotywuje jej do walki o wymarzoną sylwetkę. Doskonale wie, w jaki sposób wrócić do swojej ulubionej wagi. Jej starania nie uchodzą uwadze internautów.

Ewcia, wyglądasz fenomenalnie!
Promieniejesz.
Nie poznałam, przepiękna! - czytamy pod zdjęciem z ostatniego koncertu Ewy.

Wszyscy są tego samego zdania - wokalistka wygląda coraz lepiej! Ciekawi nas, jaki jest sekret jej odchudzania. Jaka dieta przynosi tak wspaniałe rezultaty?

 

Obostrzenia z powodu koronawirusa uniemożliwiają koncertowanie

Dla muzyków to ogromny cios - nie mogą normalnie wykonywać swojej pracy. Dla Ewy jest to również powód do smutku. Nic nie zastąpi energii, którą wykonawca czuje na scenie, prezentując swoją twórczość przed publicznością na żywo. Na szczęście, dzięki social mediom Farna pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dzięki czemu mogą zobaczyć kawałki z życia codziennego swojej idolki. Ewa, jak widać, chętnie z takiego sposobu komunikacji korzysta i chwali się różnymi osiągnięciami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.