"Hotel Paradise". Rozpoczęła się zacięta rywalizacja. Polały się nawet łzy: Z tobą nie będę się żegnać

Finał programu "Hotel Paradise" już w ten czwartek. Na wyspie zostały jednak wciąż trzy pary. Produkcja cały czas zaskakuje i bardzo szybko pozbywa się kolejnych osób. We wtorek widzowie musieli pożegnać się z Dominiką i Bartkiem, którzy dotychczas byli uznawanymi za faworytów show.

"Hotel Paradise" zakończy się już w tym tygodniu finałem, w którym ostatecznie spotkają się tylko dwie pary. Mamy pewnie podejrzenie co do tego, kto może się w nim znaleźć. Kilka dni temu wyciekło nagranie zapowiedzi ostatniego odcinka. Wynikało z niego, że w końcowym starciu uczestnicy "Hotelu Paradise" zdecydują, że o nagrodę zawalczy Ata z Arturem albo Sonia z Łukaszem. Tymczasem w ostatnim odcinku wyeliminowani zostali faworyci show.

"Hotel Paradise". Przed finałem odpadła Dominika i Bartek

Z "Hotelem Paradise" tuż przed finałem pożegnali się we wtorek Dominika i Bartek. Nie obyło się jednak bez wzajemnych pretensji, bowiem uczestniczka była wyraźnie zirytowana decyzją koleżanki, Soni, która wygrała jedno z zadań na wyspie i tym samym miała prawo do wyeliminowania jednej z par. 

Wszystkich bardzo lubimy, jednak naszą decyzją jednogłośnie odpadają Dominika i Bartek. Przepraszamy was najmocniej. Taka jest ta gra… - powiedziała Sonia.

Sonia z 'Hotelu Paradise'Uczestniczka "Hotelu Paradise" pokazała na nowym zdjęciu o wiele więcej, niż w programie

Nie da się ukryć, że wybór właśnie tej pary przez Sonię nie był dużym zaskoczeniem. Dominika wcześniej trzykrotnie próbowała pozbyć się dziewczyny z hotelu, dlatego tamta wreszcie miała okazję się zemścić po  poprzednich nominacjach. 

"Hotel Paradise" Dominika obraziła się na Sonię

Dominika z "Hotelu Paradise" była wyraźnie rozzłoszczona, ale i zasmucona decyzją koleżanki - rozpłakała się, a gdy Sonia chciała się z nią pożegnać, powiedziała, że nie ma ochoty na takie gesty z jej strony.

Z tobą się nie przytulę - powiedziała stanowczo do Soni.

Jednocześnie wiadomo, że gdyby nie decyzja koleżanki, Dominika z Bartkiem mieliby naprawdę spore szanse na dojście do finału, a nawet więcej - na wygranie drugiej edycji "Hotelu Paradise". Widać było między nimi szczere uczucie, ponadto obydwoje nie angażowali się w konflikty i intrygi na wyspie, cieszyli się sympatią grupy, ale i widzów programu.

Hotel Paradise"Hotel Paradise". Stacja przypadkiem ujawniła finałowe pary? Uczestnicy w eleganckich strojach

Komu kibicujecie? Kto wygra drugi sezon programu?

Zobacz też: "Hotel Paradise". Puszkę Pandory przerwało uderzenie pioruna. "Połóżcie się na ziemię!"

Zobacz wideo Klaudia El Dursi pozwala dzieciom oglądać „Hotel Paradise”? Mówi też o zazdrości w związku
Więcej o: