Friz u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gość programu?

We wtorkowym odcinku Kuby Wojewódzkiego będziemy mogli oglądać Friza. Kim jest jeden z najpopularniejszych idoli nastolatków?

Kuba Wojewódzki od lat zaprasza do swojego programu mniej lub bardziej znanych celebrytów. Niektórzy z nich mają już za sobą kilka występów w popularnym show. Tym razem w programie po raz pierwszy pojawi się Friz, który swoją popularność zyskał w sieci. 

Zobacz wideo Najlepsze wyznania Ekipy Friza w Kole Plotka

Kim jest Friz? 

Friz, czyli Karol Wiśniewski, to 24-letni polski youtuber. Swój kanał założył już ponad 10 lat temu i od tamtej pory nieustannie pnie się po szczeblach kariery. Na przestrzeni lat nie raz zmieniał koncepcję prowadzenia kanału. Z czasem, dzięki tym modyfikacjom, zyskiwał coraz większą sławę na YouTubie.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Na początku publikował vlogi i relacje z wydarzeń, takich jak na przykład Intel Extreme Masters. Później zaczął nagrywać filmy o grze Pokémon Go, co bez wątpienia przyniosło mu jeszcze większy rozgłos. Do swoich nagrań zapraszał bowiem inne sławne osoby ze świata Pokémon Go. Gdy gra straciła nieco na popularności, Friz zajął się na swoim kanale tematyką rozrywkową.

 

Zaczęło się od publikowania wyzwań i vlogów. To właśnie ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Po odniesionym sukcesie, Karol nie spoczął jednak na laurach i postanowił sięgnąć po więcej. W ten sposób w 2018 roku powstała EKIPA, której członkami byli Friz, Wujek Łuki, Tromba i Mini Majk.

 

To właśnie wtedy kanał Wiśniewskiego przekroczył magiczną granicę miliona subskrybcji. Członkowie grupy zamieszkali razem w ogromnym, imponującym domu. Pod koniec 2018 roku do EKIPY dołączyła także nowa dziewczyna Friza- Weronika Sowa ( Wersow). Grupa w miarę rosnącej popularności kanału rozrastała się o kolejnych członków.

Monika Mrozowska w nowej sesji ciążowejMonika Mrozowska pokazała efekty nowej ciążowej sesji. Spójrzcie na brzuszek!

W 2019 roku Friz otworzył również swój sklep "Ekipatonosi", w którym można zakupić ubrania i gadżety powiązane z EKIPĄ. Karol angażuje się także w działalność charytatywną. W 2018 roku wraz z EKIPĄ przeprowadzili akcję, w trakcie której zbierali pieniądze na rzecz Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i dla jednego z krakowskich domów dziecka. W tym roku założyli zbiórkę na pomoc dla polskiej służby zdrowia na walkę z koronawirusem wpłacając 100 tysięcy złotych.

Więcej o: