Dorota Szelągowska odnowiła mieszkanie Joanny, która przygarnęła dzieci swojej siostry. Salon cały na biało. Odważne rozwiązanie

Dorota Szelągowska wyremontowała kolejne mieszkanie. Tym razem główną bohaterką była Joanna, która ma za sobą bardzo poruszającą historię.

W każdym odcinku "Totalnych remontów Szelągowskiej" poznajemy historie niezwykłych ludzi. Dorota Szelągowska zadbała już o mieszkanie pracownicy pogotowia ratunkowego czy mężczyzny, które wszystkie swoje oszczędności wydał na pensję dla pracowników. Historia, która została przedstawiona w siódmym odcinku programu również wzbudza prawdziwą lawinę emocji.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Zobacz wideo Fryzjer spalił Dorocie Szelągowskiej włosy!

"Totalne remonty Szelągowskiej". Joanna przygarnęła dzieci swojej siostry

Joanna z Góry Kalwarii piętnaście lat temu stanęła przed ogromnym wyzwaniem. Kobieta ma siostrę bliźniaczkę, która bardzo młodo zaszła w ciążę. Najpierw urodziła Wiktorię, która dziś ma 20 lat. Trzy lata później na świecie pojawił się Hubert. Niestety macierzyństwo przerosło rodziców, którzy mieli problem z używkami, a finalnie zrzekli się praw do dzieci. W tym momencie Joanna podjęła się opieki nad dwójką maluchów, które stały się centrum jej świata. To właśnie Wiktoria i Hubert zgłosili ją do programu. Nie ukrywają, że są z nią bardzo związani oraz niezwykle wdzięczni za dom pełen miłości i wsparcia.

'Totalne remonty Szelągowskiej''Totalne remonty Szelągowskiej' mat. prasowe

Agnieszka HyżyGrzegorz Hyży miał dostać 449 tys. dotacji z funduszu. Agnieszka Hyży: To żenująca sytuacja

39-latka pracuje w biurze i zarabia tyle, by wystarczyło na podstawowe potrzeby całej rodziny. Nie stać jej jednak na wyremontowanie domu, w którym mieszkają razem z babcią. Ekipa programu postanowiła spełnić ich marzenia o pięknym miejscu do życia.

W większości pomieszczeń dominują jasne i stonowane kolory. W salonie ściany zostały pomalowane na biało, w tym samym kolorze są również meble i designerskie dodatki. Podobnie jest w kuchni, która została udekorowana pięknymi drewnianymi frontami.

Jeśli jesteście ciekawi, jak całe mieszkanie prezentuje się po remoncie, to zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o: