"Rolnik szuka żony". Martyna reaguje na krytykę hejterów. "Odpowiadam zbiorczo do wszystkich"

Martyna była wybranką Dawida. Niestety ich znajomość w programie "Rolnik szuka żony" nie potoczyła się tak, jak wyobrażał to sobie rolnik. Teraz dziewczyna została skrytykowana przez widzów.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia hit TVP1. W dzień emisji programu przed telewizorami zasiada kilka milionów widzów, którzy śledzą losy uczestników. Jednym z rolników tego sezonu, który poszukuje miłości, jest Dawid. Jako jedyny nie miał szczęścia do kandydatek. Jego gospodarstwo opuściła już Agnieszka, a teraz pakuje walizki Martyna. Jej postawa w programie nie podobała się widzom, którzy ją skrytykowali. Teraz odpowiedziała wszystkim na hejt.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz opowiada o figurze po drugiej ciąży

Martyna z "Rolnik szuka żony" odpowiada na hejt

Okazuje się, że po ostatnim odcinku programu Martynę zalała wręcz fala krytyki. Dziewczyna po zachowaniu Dawida podjęła decyzję o opuszczeninu programu, na którą rolnik zareagował bardzo emocjonalnie - Dawid nie był w stanie się opanować i zalał się łzami, co pokazały kamery.

Martyna z powodu krytyki opublikowała InstaStory, gdzie odpowiedziała na niemiłe komentarze. Po jej wypowiedzi możemy przypuszczać, że dostała wiele prywatnych wiadomości, w których znalazła się krytyka jej wyglądu.

Odpowiadam zbiorczo do wszystkich moich hejterów: ostrzyknięte mam tylko usta. A że jestem głupia i pusta, biorę na klatę. Pozdrawiam <3 - napisała.

Martyna 'Rolnik szuka żony'Martyna 'Rolnik szuka żony' Martyna '@celmartyna

Warto przypomnieć, że Martyna jakiś czas temu przeprowadziła serię Q&A na Instagramie, gdzie dowiedzieliśmy się trochę o jej obecnej sytuacji. Okazuje się, że choć nie żałuje udziału w programie, z pewnością nigdy więcej by się nie zdecydowała, żeby ponownie wysłać list do rolnika, a następnie przed kamerami sprawdzać, czy jest odpowiednim kandydatem na męża.

A co z Dawidem?

Wiele wskazuje jednak na to, że rolnik ostatecznie nie znalazł miłości w programie. Martyna opuściła gospodarstwo, a jego pozostałe dwie kandydatki spotykają się towarzysko z chłopakami, którzy walczyli o serce rolniczki Magdy.

Sprawdz: Wyprzedaż bluzek damskich