Była dziewczyna Antka Królikowskiego zaręczyła się z uczestnikiem "Top Model". Mamy zdjęcie pierścionka

W niedzielę uczestnicy "Top Model", Samuela Górska i Rafał Torkowski, podzielili się z fanami radosną nowiną. Para podjęła decyzję o wprowadzeniu związku na kolejny etap.

Samuela Górska wzięła udział w 4. edycji programu "Top Model". Niestety, nie dotarła do finału. Tuż przed pierwszą sesją zdjęciową podjęła decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w show. Powodem odejścia były problemy zdrowotne, z którymi się wówczas borykała. Jury, Michał Piróg i pozostali uczestnicy nie kryli zaskoczenia jej decyzją, ponieważ od samego początku programu była typowana na jedną z faworytek w wyścigu o kontrakt z agencją modelek.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Samuela nie poddawała się jednak w walce o sławę. Niedługo później na Różach Gali 2014 pojawiła się u boku Antoniego Królikowskiego, który był świeżo po rozstaniu z Laurą Breszką, która ponoć nie dźwignęła pociągu do imprez swojego chłopaka. Lekarstwem na hulaszczy tryb życia miała być nowa miłość. Niestety, związek Samueli i Antoniego również nie przetrwał próby czasu.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Samuela Górska i Rafał Torkowski z "Top model" zaręczyli się!

Ostatecznie jednak Samuela znalazła szczęście w miłości. Uczestniczka 4. edycji "Top Model" związała się z Rafałem Torkowskim, który również wystąpił w wyścigu o tytuł najlepszego modela, jednak cztery edycje później.

'Top Model'"Top Model". Widzowie zaskoczeni decyzją jurorów. "Czemu Karolina Płocka nie wróciła? To niesprawiedliwe"

W niedzielę para pochwaliła się radosną nowiną z fanami. Na swoich profilach na Instagramie udostępnili zdjęcie złączonych dłoni z podpisem:

Powiedziała "tak" - czytamy.

Na serdecznym palcu Samueli widać pierścionek zaręczynowy.

Zobaczcie zdjęcia. Redakcja Plotka życzy narzeczonym wszystkiego najlepszego!