Robert Burneika powitał na świecie drugą córkę. "Zaczyna masę robić". Udostępnił urocze zdjęcie z dziewczynką

Robert Burneika został dumnym tatą drugiej córeczki. Pochwalił się zdjęciem z niemowlakiem, a internauci ruszyli z gratulacjami.

Robert Burneika w październiku 2019 roku został tatą małej Gai. "Hardokorowy Koksu" i jego partnerka Kaja Kędzierska nie kryli swojego szczęścia i chętnie dzielili się prywatnymi kadrami z życia rodziny. W lipcu sportowiec ponownie poinformował fanów, że już za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejna córka. Okazuje się, że dziewczynka już się urodziła, a Robert nie kryje ogromnej dumy. Pochwalił się pięknymi, rodzinnymi zdjęciami.

Zobacz wideo Robert Burneika wsiadł na wózek inwalidzki

Robert Burneika powitał na świecie drugą córkę. "Zaczyna masę robić"

Kulturysta opublikował na swoim Instagramie bardzo urocze zdjęcie. Widzimy na nim Burneikę, który trzyma na rękach malutką córeczkę. Dziewczynka ma już na głowie bardzo dużo włosów, które z pewnością odziedziczyła po pięknej mamie. Robert pokusił się o opis w swoim stylu. Zdradził również, ile waży niemowlak.

Druga Hardkorowa córeczka. Zaczyna masę robić od 3250g - napisał dumny tata.
 

Burneika na bieżąco relacjonuje, co słychać u jego rodziny. Szczęśliwa mama razem z córeczką wyszły już ze szpitala. Sportowiec potwierdził to kolejnym postem na Instagramie.

Już w domu po porodzie - zdradził radośnie.
 

Internauci oczywiście zalali szczęśliwą rodzinę lawiną gratulacji.

W komplecie. Super!
Gratulacje i dużo zdrówka.
Ale jest maleńka. Niech rośnie zdrowo.
Cudowna rodzinka. Samych wspaniałości dla was - pisali.

My również dołączamy się do gratulacji! Robert i Kaja jeszcze nie zdradzili imienia drugiej córeczki, ale fani już mają swoje typy. Obstawiają Maję oraz Gaję. Myślicie, że to któreś z nich?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.