"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska kpi ze związku Gabriela i Rafała: "To jest gorsze od tego, czym ja się zajmowałam"

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska odpowiedziała na kąśliwy komentarz Gabriela Seweryna, dotyczący jej rzekomego romansu. Mama Conana nie przebierała w słowach.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" może pochwalić się sporą grupą fanów. Mama Conana dzięki oryginalnemu humorowi, ciętym ripostom i szczerości stała się ulubienicą telewidzów. „Królowa życia" ma za sobą także mroczną przeszłość. Była kiedyś właścicielką agencji towarzyskiej, za co przesiedziała w więzieniu kilkanaście miesięcy. Kryminalna przeszłość jednak nie wpłynęła negatywnie na jej karierę w show-biznesie. Kaźmierska była już gościem programu Kuby Wojewódzkiego, a także zagrała w filmie Patryka Vegi.

Innymi uczestnikami programu "Królowe życia", którym udało się zaistnieć w show-biznesie, są Gabriel Seweryn i Rafał Grabias. Projektant futer i jego młodszy partner mają za sobą kilka rozstań i powrotów, które z pewnością sprawiły, że ich gasnąca gwiazda znów nieco rozbłysła.

Dagmara Kaźmierska wyśmiewa Gabriela i Rafała

Wygląda na to, że byli bohaterowie programu TTV, którzy odeszli z show w nie do końca jasnych okolicznościach, nie pałają sympatią do Dagmary. Gabriel skomentował jeden z facebookowych postów, w którym opowiedział o rzekomej bliskiej relacji Królowej życia z Piotrem Wąsińskim - producentem i reżyserem programu:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie "KŻ". Może ożywi ten program - napisał podirytowany Gabriel.
Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska namawia syna na dziecko. „Rób dzidziusia, ja będę bawić!

Dagmara nie pozostała mu dłużna i odpowiedziała na kąśliwy komentarz:

Gabriel Seweryn, uważam, że ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak wy się prowadzicie ze swoim "partnerem Rafałkiem", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc. To jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam. Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak wy i wypierać się przeszłości – zaczęła Dagmara.

Wygląda na to, że mama Conana naprawdę się zdenerwowała:

Trudniłam się sutenerstwem i h...j komu do tego. A już najbardziej tobie, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych hu..w w du...e, co mieliście wy z Rafałem przez czas waszego krystalicznego związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo nie chciej, żebym się uruchomiła. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z tobą - wami przy jednym stole. To tyle w temacie. Ps. h...j przez samo h - specjalnie dla ciebie burku – zakończyła swój wywód.

Zobacz też: "Królowe życia". Rafał i Gabriel zostali okradzeni. "Nie mieliśmy jak wejść do domu"

Pod komentarzem Dagmary posypały się dziesiątki wyznań internautów:

Boże, konkretna babka! Nie daje się.
Oczywiście, można Panią kochać lub nienawidzić, ale nie można Pani odmówić szczerości i prawdy.
Każdy ma jakąś przeszłość i dużo za uszami. Nikt też kryształowy nie jest. Jest pani tak barwną osobą, że nie sposób pani nie lubić.

Wy też doceniacie jej szczerość?

Screen komentarza GabrielaScreen komentarza Gabriela Facebook/Pudelek

Screen komentarza DagmaryScreen komentarza Dagmary Facebook/Pudelek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.