Donald Trump i Melania Trump podczas pierwszego wyjścia po wyborach. Mina pierwszej damy nie uciszy pogłosek o rozwodzie

Donald i Melania Trump w Dniu Weteranów pojawili się na cmentarzu wojskowym Arlington. To ich pierwsze publiczne wystąpienie od czasu wyborów prezydenckich. Pierwsza dama nie wyglądała na zadowoloną.

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w USA z Joe Bidenem. Mimo jednoznacznego wyniku obecnie urzędujący prezydent nie przyjmuje tego do wiadomości i wciąż głosi, że głosy nie zostały poprawnie policzone. W związku z tym, że Joe Biden wprowadzi się do Białego Domu dopiero w styczniu, Trump wciąż pełni swoją funkcję. W Dniu Weteranów Donald Trump wraz z małżonką pojawili się na cmentarzu wojskowym Arlington, aby złożyć wieńce przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Donald Trump, Melania TrumpMelania Trump czekała na rozstanie z Donaldem? "Odlicza każdą minutę"

Pierwsze publiczne wystąpienie Trumpów po wyborach

Podczas uroczystości parze prezydenckiej towarzyszył wiceprezydent Mike Pence z żoną, sekretarz ds. weteranów Robert Wilkie, a także córka Trumpa, Ivanka. Donald Trump tego dnia nie wygłosił żadnej przemowy, jedynie dotknął wieniec i zasalutował. Mimo wszystko największe zainteresowanie wzbudziła pierwsza dama.

Donald i Melania TrumpMelania Trump po rozwodzie nie zgarnie połowy majątku męża. Ile się jej należy?

Ta nigdy nie pałała entuzjazmem podczas publicznych wystąpień u boku męża, jednak podczas tego wyjścia była wyjątkowo smutna. W jej nieobecnym spojrzeniu można było dostrzec stres i niepokój. Melania Trump ani razu nawet nie zbliżyła się do męża. Szła pod parasolką, trzymając pod rękę towarzyszącego jej żołnierza. Co jakiś czas jedynie zerkała niepokojąco w stronę męża. Jej zachowanie podczas Dnia Weterana z pewnością nie uciszy pogłosek o planowanym przez nią rozwodzie. Już od jakiegoś czasu mówi się, że tuż po zakończeniu prezydentury Trumpa, Melania zamierza się od niego uwolnić.

Donald Trump i Melania TrumpDonald Trump i Melania Trump Agencja Gazeta

Więcej zdjęć Donalda i Melanii Trump zobaczycie w naszej galerii. 

ZOBACZ TEŻ: Donald Trump po przegranej w wyborach może zarobić nawet 100 milionów dolarów. "Jest bombardowany propozycjami współpracy"

Zobacz wideo Bronisław Komorowski o gratulacjach prezydenta Andrzeja Dudy