"Milionerzy". Maciej Adamski usłyszy pytanie za milion złotych! Zostanie czwartym milionerem?

Absolwent medycyny Maciej Adamski w programie "Milionerzy" nie miał sobie równych. Jeszcze nikt tak szybko nie odpowiadał na pytania. Teraz czeka go to najważniejsze - pytanie za milion.

"Milionerzy" jak zawsze budzą ogromne emocje. Nie zabraknie ich także w poniedziałkowym odcinku programu, który rozpocznie się od pytania za... milion złotych! Usłyszy je Maciej Adamski z Warszawy, który na poprzednie pytania odpowiedział w niezwykłym tempie.

"Milionerzy". Maciej Adamski usłyszy pytanie za milion

Maciej Adamski z Warszawy jest świeżo upieczonym absolwentem medycyny. Obecnie odbywa staż podyplomowy, a już niedługo rozpocznie specjalizację. Jak sam powiedział, myśli o pediatrii i medycynie dziecięcej. W studiu trzymała za niego kciuki narzeczona, która także ukończyła medycynę.

Uczestnik przez jedenaście pytań przebrnął w zaskakującym tempie. Wykorzystał tylko dwa koła ratunkowe: pytanie do publiczności oraz pół na pół. Maciej usłyszał pytania o znaki drogowe, polityków, matematykę, architekturę czy muzykę.

Ciekawi jesteśmy, jakie będzie pytanie za milion. W końcu ma dyspozycji jeszcze jedno koło ratunkowe - telefon do przyjaciela.

ZOBACZ TAKŻE: Masz szansę wygrać milion w Milionerach? Te pytania ułożył dla Was Hubert Urbański

"Milionerzy" w polskiej edycji programu

Zwycięzców było trzech. Pierwszym milionerem w polskiej wersji programu był pan Krzysztof Wójcik ze Szczecina. Uczestnik rozsądnie wydał swoją wygraną. Zainwestował w mieszkanie oraz wybrał się z żoną w podróż do Stanów Zjednoczonych. Następna wygrana w programie pojawiła się dopiero osiem lat później. To właśnie wtedy milionerką została Maria Romanek - emerytowana nauczycielka. Wygraną w "Milionerach" planowała przeznaczyć głównie na cele charytatywne. W marcu 2019 Katarzyna Kant-Wysocka została trzecią zwyciężczynią "Milionerów".

Pytanie o milion Hubert Urbański zadał 21 razy. Jak one brzmiały? Sprawdźcie, czy byście znali na nie odpowiedź.

Więcej o:
Copyright © Agora SA