"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska wzięła rozwód po dziewięciu latach. "To dla mnie traumatyczne przeżycie"

Gwiazda programu "Pytanie na śnidanie" oficjalnie potwierdziła, że wzięła rozwód. Małgorzata Opczowska w związku małżeńskim była przez dziewięć lat.

Małgorzata Opczowska dała się poznać jako prowadząca pasmo śniadaniowe stacji TVP "Pytanie na śniadanie". W roli prowadzącej Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką, która na początku wakacji została odsunięta od programów TVP. Dodajmy, że w programie "The Voice of Poland" Zawadzką zastąpiła Małgorzata Tomaszewska.

Zobacz wideo

Opczowska prężnie rozwija swoją karierę telewizyjną, jednak w życiu prywatnym ma za sobą trudne chwile. Niedawno gwiazda programu "Pytanie na Śniadanie" rozwiodła się z mężczyzną, z którym przez dziewięć lat była w związku małżeńskim.

The Voice of Poland"The Voice of Poland". Jeden z lubianych uczestników ma koronawirusa

Małgorzata Opczowska rozwiodła się

Oficjalne potwierdzenie ostatecznego rozstania Małgorzaty z mężem pojawiło się na łamach "Super Expressu". Opczowska podzieliła się kilkoma szczegółami związanymi z rozwodem. Jak się okazuje, dla gospodyni śniadaniówki jest to duży cios, który nazwała traumatycznym przeżyciem.

To prawda, rozwiodłam się. Nadal jest to dla mnie traumatyczne przeżycie. Rozwód był dla mnie bolesny, rany są zbyt świeże i głębokie, był to dla mnie osobisty cios, w końcu za mąż wychodzi się z miłości na dobre i na złe - czytamy w "Super Expressie.

Mimo to Małgorzata nie zamierza długo płakać po zakończeniu związku małżeńskiego i chce zamknąć ten rozdział.

Ale czas zamknąć ten rozdział smutnych wydarzeń, zawodu, rozczarowań. Od teraz mam nadzieję na szczęśliwe życie wśród rodziny i bliskich osób – powiedziała "Super Expressowi" Opczowska.

TVP VOD - kadrTłumaczki języka migowego po raz kolejny skradły patriotyczne show TVP. Widzowie zachwyceni

My również mamy nadzieję, że od teraz Małgorzata będzie wiodła szczęśliwe życie wśród najbliższych.

Więcej o: