Smutna Sylwia Przybysz prezentuje zupełnie nową fryzurę i kolor. "Włosy dostały mocno w kość"

Sylwia Przybysz postanowiła zawalczyć z jesienną chandrą nową fryzurą i kolorem włosów. Opowiedziała też, skąd ta decyzja i metamorfoza.

Sylwia Przybysz za kilka miesięcy powita na świecie swoje drugie dziecko. Tymczasem postanowiła zadbać o samą siebie i wybrała się do fryzjera. Postawiła na mocne przedłużenie włosów i zmianę koloru.

Sylwia Przybysz Sylwia Przybysz pokazała, jacy internauci są dla niej bezlitośni

Sylwia Przybysz w nowej fryzurze

Sylwia Przybysz do tej pory prezentowała się fanom w blond lokach w wersji ombre na ciemnych włosach. Miała je mocno rozjaśnione na niemalże całej długości i, jak sama przyznała, przez takie farbowanie doprowadziła do zniszczenia włosów. Nic dziwnego, że postawiła teraz na naturalność - przynajmniej częściowo.

Mieszkanie Sylwii Przybysz i Jasia Dąbrowskiego Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski mają mieszkanie, o jakim ich rówieśnicy mogą pomarzyć. Jak mieszkają młodzi rodzice?

Efekty wizyty u fryzjera i przedłużenia oraz dekoloryzacji włosów zaprezentowała na Instagramie. W kilku komentarzach wyjaśniła też, co ją skłoniło, żeby zrezygnować - na razie ostatecznie - z blondu:

Niestety, blond nie lubi mnie. Moje włosy dostały mocno w kość, przez co wyglądały już bardzo niezdrowo. Póki co nie planuję (wracać do blondu - przyp. red.). Blond włosy bardzo ciężko utrzymać, by wyglądały ładnie, ciągłe malowanie odrostu jest dla mnie zbyt męczące, szczególnie, że w ciąży trzymam się z dala od farb i rozjaśniaczy. Dlatego zdecydowałam się jedynie na tonowanie koloru do ciemniejszego odcienia.
 

A co z doczepami, którymi udało się mocno wydłużyć i tak już dość długie włosy Sysi?

Nawet łatwiej zregenerować włosy przy doczepach. Przy każdym podciąganiu taśm widzę dużą różnicę, chociażby w długości moich włosów, więc jak najbardziej w niczym nie przeszkadzają. Tym bardziej, że są ultralekkie i nie obciążają włosów.

Fani - oczywiście! - chwalą efekty metamorfozy, ale namawiają też Sylwię do... częstszych uśmiechów. Tę kwestię Sylwia wyjaśniała zaledwie kilka godzin temu - ma problem z polubieniem swojego uśmiechu, nad czym pracuje. My mamy nadzieję, że efekty tych prac zobaczymy niebawem.

Zobacz wideo Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO
Więcej o: