Anna Mucha przeszła metamorfozę do nowej roli. Ma ciemną burzę loków na głowie i kolczyk w nosie

Anna Mucha wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi "Miłość w czasach zarazy". Na swoim Instagramie pokazała odważną metamorfozę do roli. Na głowie aktorki pojawiły się ciemne loki.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka spełnia się jako influencerka i także chętnie komentuje ważne społecznie sprawy. Wzięła udział w protestach po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, a swój przemarsz o kulach po warszawskich ulicach zrelacjonowała na Instagramie. Mucha przyznała, że zdecydowała się wesprzeć Strajk Kobiet ze względu na przyszłość swoich najbliższych - córki i siostry.

Anna Mucha na protestachAnna Mucha protestuje na ulicach Warszawy. Zaapelowała do Kingi Dudy

Mucha otwarcie opowiada swoim fanom nie tylko o rodzinnych czy zawodowych sukcesach. Niedawno w rozmowie z "Party" przyznała, że była zmuszona przełożyć premierę sztuki "Przygody z ogrodnikiem", której została producentką. Aktorka nie ukrywała, że to dla niej dosyć duże obciążenie.

Zobacz też: Anna Mucha jest załamana. Zainwestowała w premierę nowego spektaklu. "Nie mamy szans na nawet pokrycie kosztów. Leżymy"

Anna Mucha na planie nowego filmu Patryka Vegi. Pokazała się z ciemnymi lokami

40-latka na szczęście nie może narzekać na brak pracy aktorskiej. Mucha jest obecnie zajęta obowiązkami na planie nowego filmu Partyka Vegi. Obraz "Miłość w czasach zarazy" jest kręcony w pandemii, co wzbudziło już niemałe kontrowersje.

Zobacz wideo Anna Mucha apeluje: Protesty tak, wandalizm nie!

Mucha pokazała na swoim Instagramie charakteryzację do roli w filmie reżysera "Kobiet Mafii". Aktorka wstawiła do sieci zdjęcie, na którym pozuje z Patrykiem Vegą. 40-latka ma na głowie ciemne loki, a w jej przegrodzie nosowej znajduje się kolczyk.

 

Odważną filmową metamorfozę docenili fani:

Przypominasz mi na tym zdjęciu Joannę Liszowską w wersji ciemnej.
Super Pani Aniu. Wyglądasz, jak milion dolarów. Musisz częściej robić taki fryz.
Ale Ci ta fryzura pasuje!

Przypomnijmy, w najnowszym filmie Patryka Vegi zobaczymy także Zofię Zborowską i Małgorzatę Rozenek. Anna Mucha pokazała na swoim InstaStories, jak żona Andrzeja Wrony przygotowuje się w charakteryzatorni do aktorskich wyzwań.

Zofia ZborowskaZofia Zborowska Instagram/taannamucha

Zofia Zborowska pokazała wykończoną kuchnięZofia Zborowska prezentuje wykończoną kuchnię. Całość robi wrażenie, ale uwagę zwraca jeden szczegół

Zobaczcie Annę Muchę z lokami. Pięknie wygląda?