"The Voice of Poland". Jeden z uczestników ma koronawirusa i nie pojawi się w finale. Zastąpiła go osoba, która odpadła

"The Voice of Poland". Jeden z uczestników z drużyny Urszuli Dudziak ma koronawirusa i nie pojawi się w pierwszym finałowym odcinku. Zastąpiła go osoba, która wcześniej odpadła z programu. Znamy szczegóły.

"The Voice of Poland" to jeden z najpopularniejszych show muzycznych w polskiej telewizji. W najbliższą sobotę TVP2 pokaże pierwszy finałowy odcinek jedenastej edycji programu. Producenci "The Voice of Poland" zmienili zasady dotyczące wyłonienia uczestników, którzy znajdą się w ścisłym finale. Dotychczas to widzowie decydowali, kto ma szansę powalczyć o główną nagrodę. Teraz werdykt ogłosi wyłącznie jury w składzie: Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z Afromental. Okazuje się jednak, że to nie koniec zmian w show. Jeden z uczestników musiał pożegnać się z programem z powodu zakażenia koronawirusem.

The Voice of Poland "The Voice of Poland". Produkcja wprowadziła zmiany. Widzowie nie będą mogli decydować, kto odpadnie

"The Voice of Poland". Uczestnik z drużyny Urszuli Dudziak ma koronawirusa. Zastąpiła go osoba, która wcześniej odpadła

Michał Matuszewski zaśpiewał podczas Przesłuchań w Ciemno utwór "Zacznij od Bacha" z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego i trafił do drużyny Urszuli Dudziak. Doskonałe wokalne popisy Michała w Bitwach i Nokaucie zagwarantowały mu wejście do finałowych odcinków. Niestety, u Michała Matuszewskiego wykryto koronawirusa, w związku z tym wokalista nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka.

Zobacz wideo Spięcie między jurorami w "The Voice of Poland"

Regulamin programu "The Voice of Poland" jest jasny. Do drużyny Urszuli Dudziak wróciła osoba, która jako ostatnia odpadła w etapie Nokautów. Do walki w wokalnym konkursie wróciła 17-letnia Martyna Zygadło, laureatka wielu międzynarodowych konkursów piosenki, między innymi w Bułgarii i we Włoszech. W sobotnim odcinku Martyna zaśpiewa utwór "When You Believe" Mariah Carey i Whitney Houston.

Obecnie skład teamu Urszuli Dudziak prezentuje się następująco: Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka.

'The Voice of Poland' "The Voice of Poland". Hamza zaśpiewał po polsku, Tomson i Baron nie docenili. Widzowie grzmią

Myślicie, że jest wśród nich kolejny zwycięzca "The Voice of Poland"?

Michał Matuszewski i Martyna Zygadło z 'The Voice of Poland'Michał Matuszewski i Martyna Zygadło z 'The Voice of Poland' TVP

Więcej o: