Dorota Szelągowska zażartowała ze swoich rozwodów. Zabawnie odpowiedziała na komentarz fanki. "Kobieto, zlituj się"

Kilka tygodni temu na łamach prasy pojawiły się doniesienia o trzecim rozwodzie Doroty Szelągowskiej. Dekoratorka wnętrz nie zajęła dotąd publicznie stanowiska w tej sprawie, udzielając w mediach wymijających odpowiedzi. Teraz jednym zabawnym komentarzem potwierdziła rozstanie?

Dorota Szelągowska wielokrotnie powtarzała, że każdy związek był dla niej cenną lekcją, którą wspomina z ogromnym szacunkiem. Córka Katarzyny Grocholi ma za sobą trzy małżeństwa, w tym jedno z Adamem Sztabą. Owocem ostatniej poważnej relacji jest dwuletnia córka Wanda. Wspólne dziecko nie scaliło jednak partnerów na długo. W mediach kilka tygodni temu pojawiły się informacje na temat kolejnego rozstania dekoratorki wnętrz. Do tej pory Dorota udzielała na ten temat wymijających odpowiedzi. Tym razem do braku szczęścia w miłości nawiązała w lakonicznym i zabawnym komentarzu na Instagramie.

Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska się rozwodzi? "Rewia": Czeka ją batalia i wiele przykrych chwil

Dorota Szelągowska nie zna się na mężach?

Na oficjalnym profilu gwiazdy nie brakuje fotorelacji z wnętrzarskich przemian, które Dorota wykonuje w swoich programach. Jedna z metamorfoz pomieszczenia zrobiła na internautach spore wrażenie, czego wyraz dali w pozytywnych komentarzach. Zainspirowana działalnością dekoratorki wnętrz fanka poprosiła Szelągowską o pomoc w namówieniu męża na remont. Córka Katarzyny Grocholi z dystansem odpowiedziała na tę propozycję.

 
Kobieto zlituj się! Ledwo co urządziliśmy sypialnie, a tu patrzę taaaaaaki sztos! Teraz oprócz rad wnętrzarskich radź,  jak tu mężowi przedstawić projekt zmian tydzień po położeniu tapety. 

Dorota w jednym zdaniu potwierdziła, że nie jest ekspertką od spraw sercowych i porad małżeńskich. 

W kwestii mężów to jestem słabym doradcą - skwitowała. 

Jan Kietliński, Marsz NiepodległościSyn Beaty Tadli załamany Marszem Niepodległości

Mamy nadzieję, że pomimo niepowodzeń w budowaniu relacji gwiazda odnajdzie swoje szczęście w miłości.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o najważniejszej roli w życiu!
Więcej o: