"Top Model". Patrycja, Dominic i Ernest zostali zakażeni koronawirusem. "Nie mogłem w to uwierzyć"

Aż trzech uczestników programu "Top Model" z powodu koronawirusa nie mogło dalej uczestniczyć w starciu o tytuł najlepszego modela i modelki w Polsce. Byli w szoku.

W 9. odcinku programu "Top Model" wiele się działo. To właśnie wtedy okazało się, że na Fashion Week nie pojedzie aż trzech uczestników. Byli to faworyci tegorocznej edycji. Zarówno Dominic D'Angelica, Patrycja Sobolewska, jak i Ernest Morawski tuż przed wylotem do Grecji uzyskali pozytywny wynik na COVID-19. Teraz o swoim stanie zdrowie opowiedzieli w mediach społecznościowych.

Uczestnicy "Top Model" zakażeni koronawirusem

Dominic tuż po emisji środowego odcinka opublikował obszerny wpis, w którym opowiedział o całej sytuacji ze swojej perspektywy. Choć nie miał żadnych objawów, okazało się, że został zakażony koronawirusem. Uniemożliwiło mu to tym samym udział w dalszej części modowego show.

Hej ludzie! Tak, dostałem pozytywny wynik na COVID-19 i było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Aby pojechać do Grecji, musieliśmy przejść badania. Moje wyniki były pozytywne. Było mi smutno, ale na szczęście nie miałem żadnych objawów. Więc po prostu bądźcie tam bezpieczni. Noście maski, myjcie ręce i trzymajcie się z dala od miejsc publicznych. Bo ja nie mogłem w to uwierzyć. Dałem z siebie wszystko, bo chciałem podążać za swoimi marzeniami. Dostaliśmy drugą szansę. Ale najważniejsze, że jesteśmy wszyscy zdrowi. Nadal będę dawał z siebie wszystko - napisał pod zdjęciem.
 

Natomiast Patrycja Sobolewska nagrała InstaStroies. Nie kryła smutku, a w oczach zbierały jej się łzy. Wyznała, że nie było łatwo przyjąć jej taką wiadomość - zwłaszcza że tym razem o odejściu z programu zadecydowały nie umiejętności uczestników, a los. Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Patrycja z "Top Model" o zakażeniu koronawirusem

"Top Model" - szansa dla uczestników

Na szczęście jurorzy podjęli decyzję o drugiej szansie dla uczestników zmagających się z chorobą. Będą mogli dalej uczestniczyć w programie, gdy pozostali powrócą z Fashion Week z Aten. Dostaną specjalne zadanie, które pomoże ostatecznie wytypować finalistów.

Warto dodać, że na miejsce Dominica, Patrycji i Ernesta wskoczyły dwie osoby, które odpadły w poprzednich odcinkach. Pierwszą osobą, która powróciła, była Karolina Kuczyńska. Do modelek i modeli dołączył też Mariusz Jakubowski.

ZOBACZ TAKŻE: "Top Model". Uczestnicy wzięli udział w castingach. Był problem z chodzeniem na szpilkach. Wiemy, kto przeszedł dalej