Dorota Gardias wspomina swój występ w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała zdjęcie sprzed 11 lat

Dorota Gardias opublikowała swoje zdjęcie sprzed aż 11 lat. Dziennikarka wspomina swój udział w programie "Taniec z Gwiazdami" i zdradza, który taniec był jej ulubionym.

Dziennikarka i pogodynka TVNDorota Gardias, tak jak większość jej koleżanek i kolegów z branży, ma za sobą udział w programie "Taniec z Gwiazdami". Prezenterka zatańczyła w telewizji w 2009 roku. Po jedenastu latach postanowiła przywołać wspomnienia z programu i na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z czasów udziału w show. 

Dorota GardiasDorota Gardias opowiedziała o COVID-19. Objawiał się u niej "potężnym bólem"

Dorota Gardias publikuje zdjęcie sprzed 11 lat

Dorota Gardias w czasie wykonania tego zdjęcia brała udział w dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Okazało się, że dziennikarka ma ogromny talent taneczny. Jej partnerem został Andrej Mosejcuk, a para wspólnymi siłami nie tylko doszła aż do finału, ale i zdobyła Kryształową Kulę. Dziennikarka odnalazła stare zdjęcie podczas odwiedzin u swojej mamy i podzieliła się nim na Instagramie:

Dorota GardiasSąsiedzi unikają Doroty Gardias po wyjściu ze szpitala. "Omijają mnie szerokim łukiem"

Takie pamiątki u mamy, Taniec z gwiazdami. Kto pamięta?... 11 lat temu. 9 edycja. Ulubiony taniec - tango! - pisze pod zdjęciem Gardias.
 

Fani bardzo miło przyjęli stare zdjęcie gwiazdy:

Chyba zatrzymała Pani czas... Albo Pani go uwiodła. Ten czas oczywiście, skoro taki łaskawy.
Pamiętam, jak wczoraj! Kibicowałem, żeby Pani wygrała ten finałowy freestyle, to już była magia i oczy pełne łez.
Oglądałam i kibicowałam. Piękne czasy!

A my tymczasem przypominamy, jak wyglądał jeden z tańców pary:

 

Dorota Gardias wygrała tę edycję "Tańca z Gwiazdami". Pokonała w rywalizacji głosami widzów Bartka Kasprzykowskiego (jury przyznało im w czasie finału równą - maksymalną - liczbę punktów). Ze studia wyjechała bogatsza o 110 tysięcy złotych, statuetkę Kryształowej Kuli oraz... srebrne Porsche. Jej taneczny partner również mógł liczyć na nowe auto, jednak jemu przypadła w udziale "nieco" skromniejsza Alfa Romeo.

Więcej o: