"Milionerzy". Katarzyna Kant-Wysocka to szczęściara. Najpierw wygrała milion, teraz wzięła udział w innym programie

Katarzyna Kant-Wysocka w zeszłym roku wygrała główną nagrodę, z kolei teraz ma za sobą kolejny sukces. W "Grze słów. Krzyżówkach" otrzymała... sporo mniej.

Katarzyna Kant-Wysocka wzięła udział w "Milionerach" i wygrała, a teraz znowu jej się poszczęściło. Widać, że kolejne udziały w programach to nie tylko gra dla pieniędzy, ale prawdziwa przyjemność. Najpierw zdobyła milion, teraz... trochę mniej. Ale nie zamierza się poddawać i zapowiada powtórkę.

"Milionerzy" Katarzyna Kant-Wysocka wygrała w "Gra słów. Krzyżówka"

Katarzyna Kant-Wysocka jako jedna z niewielu zdobyła główną nagrodę w "Milionerach". Nie wiadomo, czy można mówić tutaj o zbiegu okoliczności, bowiem udział w innym programie telewizyjnym potwierdził, że świetnie radzi sobie w takich formatach. Właśnie wygrała kolejne pieniądze - tym razem nie jest to aż tak zawrotna kwota. Przypomnijmy - nagrodę otrzymaną w "Milionerach" Kant-Wysocka przeznaczyła na zakup mieszkania. Drugie zwycięstwo - w "Grze słów". Krzyżówkach" nie jest aż tak spektakularne, ale z pewnością uczestniczka nie rozpacza, bowiem w jej przypadku udział w programach to z pewnością nie tylko chęć zdobycia pieniędzy, ale i ogromna zabawa. Jaka kwota pojawiła się na jej koncie po ostatnim udziale w teleturnieju

Zobacz też: "Milionerzy". Co to jest fuga dysocjacyjna? W tym odcinku Pani Katarzyna wygrała milion złotych

To był mój drugi teleturniej i kolejna fajna przygoda w życiu. Nie był to może występ marzeń, ale wygrałam 390 zł. I pewnie tam wrócę za rok - podpisała uradowana uczestniczka.
 

390 złotych co prawda nie jest zawrotną kwotą, ale widać wyraźnie, że nieszczególnie dobry wynik nie ostudził zapału uczestniczki, która zamierza ponownie wziąć udział w show.

 

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała w "Milionerach" 

W marcu został wyemitowany odcinek "Milionerów" z Katarzyną Kant-Wysocką. Jako jednej z niewielu udało jej się otrzymać główną nagrodę, którą w dużej mierze przeznaczyła na zakup mieszkania w Gdańsku. Bez problemu poradziła sobie z pytaniami, z kolei ostatnie - związane z wiarą, również nie stanowiło większego problemu.

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

A: Wniebowzięcie Matki Bożej

B: Zmartwychwstanie Jezusa

C: Śmierć Jezusa na krzyżu

D: Zesłanie Ducha Świętego

Poprawna odpowiedź to C - śmierć Jezusa na krzyżu.

Zobacz wideo Tego nie da się 'odzobaczyć', czyli wpadki telewizyjne, które zapamiętamy na długo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.