Peja na rodzinnym zdjęciu z córką i synem. Lili jest podobna do mamy, ale Hugo to już cały Rychu. "Klony"

Paulina Andrzejewska, żona rapera, pochwaliła się uroczym zdjęciem męża z dziećmi. Internauci nie mają wątpliwości do kogo są podobne pociechy.

Peja zadebiutował na polskiej scenie hip-hopowej jeszcze pod koniec lat 90. Jest jednym z najbardziej charakterystycznych raperów na rodzimym rynku, który przez ponad dwie dekady aktywności zdążył wyrobić sobie już niepodważalną pozycję w branży. Lata lecą, a Peja wciąż wydaje nowe albumy, które regularnie goszczą na szczycie Oficjalnej Listy Sprzedaży. Mimo że sam zainteresowany żyje muzyką, i to z niej się utrzymuje, ma za sobą mały romans z mainstreamem, a dokładnie mowa tutaj o udziale w programie "Agent Gwiazdy". Jak sam tłumaczył, biorąc udział w show TVN, chciał pokazać się publiczności z nieco innej, lżejszej, rodzinnej strony. W mediach społecznościowych jest podobnie. 

Rysiek PejaPeja stracił cierpliwość: Kto dał Wam prawo do tak rażącej nieudolności?

Peja z córką i synem 

Nie jest tajemnicą, że życie rapera nie było usłane różami. Trudne dzieciństwo, a potem uzależnienie od alkoholu mocno odbiły się na jego życiu. Na szczęście Peja od lat żyje już w trzeźwości, o czym zresztą sam chętnie opowiada, wykorzystując swój przykład jako motywację dla innych. Rychu z pewnością okres buntu ma już za sobą. W 2012 roku ożenił się ze swoją wieloletnią przyjaciółką i menadżerką Pauliną Stefańską. Zaledwie rok później na świecie pojawiła się ich córka Lili, a na początku 2018 roku na świat przyszedł syn pary - Hugo. Peja stawia teraz na rodzinę, co doskonale widać w jego mediach społecznościowych. Zarówno raper, jak i jego małżonka, chętnie publikują wspólne zdjęcia z dziećmi. Tak było i tym razem, gdy Paulina Andrzejewska pokazała uroczy obrazek ojca z dziećmi.

Andrzej Duda, Peja Slums Attack - instagramPeja ostro skomentował rap Andrzeja Dudy: Świat stanął na ch... i tańczy sobie breka

No miłość po prostu - napisała pod zdjęciem.

Internauci są pod wrażeniem rodzinnego zdjęcia, o czym tłumnie dają znać w komentarzach. Nie mają wątpliwości, które dziecko jest podobne do mamy, a które do taty.

Córka podobna bardziej do mamy.
Młody to cały Rychu. Klony.
Syn identyczny tata, a córka kropla w kroplę mama. Za to pewnie charakterki na odwrót.
Hugo, jakby ktoś zdjął skórę z Rysia.
 

Podzielacie zdanie internautów?

Zobacz wideo "HIP HOP: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką". Nowy serial dokumentalny już na AMC
Więcej o: