Justyna Żyła w samym ręczniku chwali się, że schudła. "Waga w dół. Byle do normalności"

Justyna Żyła jest w trakcie metamorfozy, o czym przypomniała niedawno na Instagramie. Pokazała się tuż po kąpieli w samym ręczniku.

Justyna Żyła zadebiutowała w rodzimych mediach kilka lat temu, a to za sprawą głośnego rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Mimo że od ich burzliwego rozstania minęły już dwa lata, celebrytka wciąż stara się skupiać na sobie uwagę, używając do tego najczęściej mediów społecznościowych, gdzie regularnie relacjonuje swoje życie rodzinne, czy też wyciąga oskarżenia wobec byłego małżonka. W przerwach pomiędzy praniem rodzinnych brudów, chwali się swoim nowym, szczęśliwym życiem u boku tajemniczego ukochanego. Jak sama przyznaje, ostatnimi czasy bardziej dba o swój styl życia, ponieważ chce wrócić do wymarzonej wagi. Teraz pochwaliła się pierwszymi efektami. Zapozowała tuż po kąpieli.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła skomentowała wyrok TK i odniosła się do protestów kobiet. Zalała ją fala hejtu. "Nie dziwię się, że cię mąż zostawił"

Justyna Żyła schudła 

Justyna Żyła na Instagramie przyznała, że podczas kwarantanny nieco przybyło jej kilogramów. Celebrytka regularnie zaczęła ćwiczyć i zmieniła swój styl odżywania na znacznie zdrowszy. Jak się okazuje, sama zainteresowana widzi już pierwsze efekty, czym pochwaliła się na Instagramie. Zamieściła zdjęcie tuż po kąpieli w samym ręczniku.

Waga w dół. Spoczko. Byle do normalności - napisała pod zdjęciem.

Justyna ŻyłaJustyna Żyła instagram.com@justynazyla

Niestety ręcznik zakrył jej nową sylwetkę i nie do końca możemy zobaczyć efekty jej metamorfozy. Myślicie, że już niedługo Justyna Żyła pokaże nieco więcej? 

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła zdjęciem w staniku zapowiada, że przechodzi na dietę. Fotkę już usunęła. "Siedzenie w domu robi swoje"

Więcej o: