"Top Model". Nagłe zmiany w półfinale! Jedna z osób nie pojedzie na Fashion Week

"Top Model". Zaszły nieprzewidziane zmiany w półfinale programu. Jeden z uczestników nie pojedzie na Fashion Week z powodu koronawirusa. Zastąpi go osoba, która odpadła wcześniej. Szykuje się wielki powrót!

Półfinał dziewiątego sezonu programu "Top Model" zbliża się wielkimi krokami. Na ostatniej prostej przed finałem uczestników czeka ekscytujące wyzwanie. Aspirujący modele i modelki wybiorą się do Grecji, gdzie główną atrakcją nie będzie jednak zwiedzanie Akropolu, a uczestnictwo w Fashion Week.

Zobacz wideo

Podczas emisji półfinałowego odcinka nie zabraknie jednak niespodzianek. W najbliższą środę będziemy świadkami zmian, które nastąpiły w programie z powodu pandemii.

Zobacz też: Wpadka produkcji "Top Model"! W zapowiedzi ćwierćfinału wydało się, kto wrócił do programu. Wiadomo też, kto odpadnie

"Top Model". Zmiany w półfinale. Czego się spodziewać?

Pierwsze zadanie będzie polegało na wykonaniu zdjęć przypominających kadry z filmu "Mamma Mia". Później uczestnicy zmierzą się z greckim Fashion Week, podczas którego będą mieli okazję brać czynny udział w pokazach. Na koniec zostanie już tylko nieco ryzykowna sesja na łodzi. Co ciekawe, po drugiej stronie obiektywu stanie znany fotograf i jednocześnie juror greckiego wydania programu "Top Model".

Sprawdź odzież męską na Avanti24.pl!

Zwiastun najnowszego odcinka wskazuje na niezależne od nikogo zmiany. Słowa lektora na wstępie dają do zrozumienia, że to właśnie pandemia pokrzyżowała plany na półfinał. To z kolei wymagało wprowadzenia pewnych modyfikacji:

Jedna z osób, która miała jechać na Fashion Week, nie pojedzie. Jury postanowiło, żeby dać szansę tobie - mówi tajemniczo Michał Piróg.
 

Jak się okazuje, jedna z osób, które miały znaleźć się w Grecji, nie pojedzie na Fashion Week za sprawą koronawirusa. Tym samym drugą szansę otrzyma uczestnik, któremu nie udało się dojść do półfinału. Czy będzie to wielki powrót? Dowiemy się już w tę środę, 11 listopada, o 21.30 w TVN i player.pl.

Sprawdź stylową odzież damską na Avanti24.pl!

Więcej o: