Paulina Młynarska ostro o koronasceptykach. Powołuje się na byłego męża. "Cieszy się, kiedy mu ktoś nie zejdzie na dyżurze!"
Paulina Młynarska często zabiera publicznie głos na tematy trudne i aktualnie budzące mnóstwo emocji. Ostatnio zrobiła to po kontrowersyjnych słowach Jadwigi Emilewicz, która stwierdziła, że "wolność kobiety kończy się, kiedy zachodzi w ciążę, bo jest ograniczona wolnością dziecka". Tym razem dziennikarka postanowiła ostro skomentować teorie spiskowe, które dotyczą koronawirusa. Opowiedziała o byłym mężu, który na co dzień ma do czynienia z pandemią.
Paulina Młynarska ostro o koronasceptykach
Paulina Młynarska czterokrotnie wychodziła za mąż. Pierwszym z jej ukochanych był Paweł Nauman, z którym ma dorosłą już córkę. Mężczyzna jest lekarzem, a dokładniej neurochirurgiem. Jednak przez trudną sytuację personelu medycznego zaczął pracować z zakażonymi koronawirusem.
Młynarska opowiedziała o tym w swoim najnowszym wpisie na Instagramie i zwróciła się do wszystkich osób, które podważają autentyczność pandemii.
Mowa moja będzie krótka: wszystkim osobom, które zaprzeczają istnieniu pandemii, które sobie luźną rączką wypisują o tym, jak to tylko nas straszą nie wiadomo po co, przekazuję info od prof. Pawła Naumana, taty mojej córki. (...) Paweł kieruje oddziałem covidowym w Siedlcach. Jest neurochirurgiem, a jego oddział zajmował się do niedawna tą właśnie specjalnością. Jednak teraz, Paweł zamiast operować swoich pacjentów, chwilowo zabawia się w ten sposób, że nie wychodzi ze szpitala dzień i noc, ratując chorych na chorobę, która „nie istnieje”. Wiecie, reanimuje statystów - zaczęła ostro.
W dalszych słowach opowiedziała, jak wygląda codzienność byłego męża w szpitalu.
I tak się za...biście wkręcił, że nawet się cieszy, kiedy mu czasem ktoś nie zejdzie na dyżurze! Ale to zdarza się nad wyraz rzadko. Paweł niedawno zwrócił się za pośrednictwem mediów społecznościowych o to, by zgłaszali się do niego ludzie chętni do pomocy wolontaryjnej, bo jest bardzo ciężko. Zaczyna brakować rąk do pracy.
Na koniec ostro podsumowała swój wpis.
Jaką trzeba mieć? w sobie piep***ną butę, by z pozycji kanapy rzucać tym ludziom w twarz spiskowe brednie z YouTube'a. Dziękuję za uwagę.
Młynarska prawdopodobnie nawiązała swoim wpisem do wypowiedzi Edyty Górniak, która twierdzi, że w szpitalach nie ma chorych, są za to statyści.
-
Stanisław Wolski nie żyje. 72-letni aktor grał m.in. w "Świecie według Kiepskich"
-
Anna Nowak-Ibisz jest zaskoczona zaręczynami Krzysztofa Ibisza. "Nie spodziewała się takiego obrotu spraw" [PLOTEK EXCLUSIVE]
-
Jej ojciec ma majątek o wartości 15 miliardów złotych. Kim jest Karolina Sołowow, córka najbogatszego Polaka?
-
Anna Czartoryska-Niemczycka ćwiczy, a w tle jej sypialnia. Wieje luksusem? Wręcz przeciwnie!
-
Duża metamorfoza Beaty Chmielowskiej-Olech. Takiej fryzury jeszcze nie miała. "Myślałem, że to Taylor Swift"
- Horoskop dzienny - 27 lutego (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)
- Beyonce ma idealny kształt twarzy, oczy, brwi i usta. Ariana Grande też jest bliska perfekcji. Kto jeszcze? Naukowcy obliczyli
- Ile zarabia prezes TVP Jacek Kurski? Przez lata zgarnął kilka milionów. Jeden z polityków to sprawdził
- "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wierzy, że program odmieni jej życie. "Mężu, nie zrezygnuj". Polały się łzy
- Książę Filip w szpitalu, Elżbieta apeluje o szczepienie, a Harry występuje w talk-show. Eksperci: Na jakiej on jest planecie?