Paulina Młynarska ostro o koronasceptykach. Powołuje się na byłego męża. "Cieszy się, kiedy mu ktoś nie zejdzie na dyżurze!"

Paulina Młynarska postanowiła w mocny sposób skomentować teorie spiskowe krążące na temat koronawirusa. Odwołała się do doświadczeń swojego byłego męża, który na co dzień ma do czynienia z zakażonymi COVID-19.

Paulina Młynarska często zabiera publicznie głos na tematy trudne i aktualnie budzące mnóstwo emocji. Ostatnio zrobiła to po kontrowersyjnych słowach Jadwigi Emilewicz, która stwierdziła, że "wolność kobiety kończy się, kiedy zachodzi w ciążę, bo jest ograniczona wolnością dziecka". Tym razem dziennikarka postanowiła ostro skomentować teorie spiskowe, które dotyczą koronawirusa. Opowiedziała o byłym mężu, który na co dzień ma do czynienia z pandemią.

Agata RubikAgata Rubik nie radzi sobie z izolacją. "Jestem wykończona. Totalna dezorganizacja"

Zobacz wideo Paulina Młynarska nie boi się wygłaszać swoich opinii

Paulina Młynarska ostro o koronasceptykach

Paulina Młynarska czterokrotnie wychodziła za mąż. Pierwszym z jej ukochanych był Paweł Nauman, z którym ma dorosłą już córkę. Mężczyzna jest lekarzem, a dokładniej neurochirurgiem. Jednak przez trudną sytuację personelu medycznego zaczął pracować z zakażonymi koronawirusem.

Młynarska opowiedziała o tym w swoim najnowszym wpisie na Instagramie i zwróciła się do wszystkich osób, które podważają autentyczność pandemii.

Mowa moja będzie krótka: wszystkim osobom, które zaprzeczają istnieniu pandemii, które sobie luźną rączką wypisują o tym, jak to tylko nas straszą nie wiadomo po co, przekazuję info od prof. Pawła Naumana, taty mojej córki. (...) Paweł kieruje oddziałem covidowym w Siedlcach. Jest neurochirurgiem, a jego oddział zajmował się do niedawna tą właśnie specjalnością. Jednak teraz, Paweł zamiast operować swoich pacjentów, chwilowo zabawia się w ten sposób, że nie wychodzi ze szpitala dzień i noc, ratując chorych na chorobę, która „nie istnieje”. Wiecie, reanimuje statystów - zaczęła ostro.
 

W dalszych słowach opowiedziała, jak wygląda codzienność byłego męża w szpitalu.

I tak się za...biście wkręcił, że nawet się cieszy, kiedy mu czasem ktoś nie zejdzie na dyżurze! Ale to zdarza się nad wyraz rzadko. Paweł niedawno zwrócił się za pośrednictwem mediów społecznościowych o to, by zgłaszali się do niego ludzie chętni do pomocy wolontaryjnej, bo jest bardzo ciężko. Zaczyna brakować rąk do pracy.

Samuel PereiraSamuel Pereira nie jest już redaktorem naczelnym portalu TVP.Info. "Tego było już za wiele"

Na koniec ostro podsumowała swój wpis.

Jaką trzeba mieć? w sobie piep***ną butę, by z pozycji kanapy rzucać tym ludziom w twarz spiskowe brednie z YouTube'a. Dziękuję za uwagę.

Młynarska prawdopodobnie nawiązała swoim wpisem do wypowiedzi Edyty Górniak, która twierdzi, że w szpitalach nie ma chorych, są za to statyści.