Zaokrąglony Leonardo DiCaprio pokazał nieco za dużo na plaży. W pewnym momencie stracił panowanie nad swoimi kąpielówkami

Leonardo DiCaprio został przyłapany przez paparazzi na plaży w Malibu. Aktor nieco się zapomniał i pokazał zbyt dużo.

Ostatnio Leonardo DiCaprio korzystał z wolnego czasu i pięknej pogody w Kalifornii. Hollywoodzki aktor został tam przyłapany na plaży w Malibu. Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać wyraźnie, że świetnie się bawił w towarzystwie swojego przyjaciela, Emile'a Hirscha. Było mu tak dobrze, że stracił panowanie nad swoimi kąpielówkami.

Leonardo DiCaprio, Camila MorroneKryzys w związku Leonardo DiCaprio i Camili Morrone? Aktor wyjechał na plan zdjęciowy

Zobacz wideo Pewnego razu... w Hollywood - polski zwiastun nowego filmu Quentina Tarantino

Zobacz też: Leonardo DiCaprio zostanie tatą? Amerykańskie media twierdzą, że Camila Morrone jest w ciąży

Leonardo DiCaprio pokazał za dużo na plaży

Aktor i jego przyjaciel dołączyli do znajomych oraz członków swoich rodzin, którzy już wypoczywali na plaży. Wśród osób tam obecnych można było ujrzeć m.in. tatę hollywoodzkiego gwiazdora - George'a DiCaprio.

Agata RubikAgata Rubik nie radzi sobie z izolacją. "Jestem wykończona. Totalna dezorganizacja"

Polecamy również: Leonardo DiCaprio na czerwonym dywanie pozował solo, ale okazało się, że wcale nie był sam. Pierwszy raz od 15 lat zabrał na Oscary partnerkę

Na plaży Leonardo DiCaprio nie tylko wypoczywał na leżaku, rozkoszując się promieniami słonecznymi, ale także pluskał w wodzie. W czasie tych beztroskich chwil paparazzi uwiecznili mało komfortowy moment, gdy aktorowi nieco zjechały kąpielówki, przez co cały świat mógł podziwiać jego... pośladki. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Jak widać, takie wpadki mogą zdarzyć się każdemu! Nie da się jednak ukryć, że gdy Leonardo DiCaprio przebywa na plaży, to każdy może poczuć się bezpieczniej. Kiedyś aktor pomógł bowiem tonącemu mężczyźnie. 

Przeczytajcie więcej na ten temat: Leonardo DiCaprio bez wahania rzucił się na pomoc tonącemu mężczyźnie! "Szanse na przeżycie na jeden do miliona"

Więcej o: