Agnieszka Kotońska wyznała, jakie relacje łączą ją z uczestnikami "Goggleboxa". "Nie ma między nami przyjaźni"

Agnieszka Kotońska opowiedziała o relacji z uczestnikami programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Jej wypowiedź rozwiała wszystkie plotki.

Agnieszka Kotońska bez dwóch zdań jest jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Wszystko za sprawą jej temperamentu i kolorowego stylu. W znanym show bierze udział razem z mężem, a czasem nawet towarzyszy im syn. Ostatnio barwna gwiazda stacji TTV opowiedziała szczerze o relacjach z pozostałymi uczestnikami.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się nową fryzurą

Dawid NarożnyDawid Narożny pokazał pierwsze zdjęcie synka. "Tatuś już nie może się doczekać, aż ciebie przytuli i dotknie"

Agnieszka Kotońska o relacji z innymi uczestnikami programu

Agnieszka Kotońska w mediach społecznościowych bacznie relacjonuje swoje życie prywatne, przy okazji nieźle na tym zarabiając. Ponadto jest w stałym kontakcie z fanami, a ostatnio przeprowadziła serię Q&A. Jeden z internautów zapytał się celebrytki, jakie są relacje z pozostałymi uczestnikami programu.

My wszyscy widzimy się raz w roku na sesji zdjęciowej, więc trudno stwierdzić, jakie to są relacje, czysto koleżeńskie tak po prostu. Nie ma między nami przyjaźni, jest koleżeństwo. Wszyscy występujemy w jednym programie, więc mamy do siebie wzajemny szacunek i zrozumienie - powiedziała Agnieszka.
Kochani, nas wszystkich dzielą kilometry, więc nie ma mowy o systematycznym spędzaniu czasu. Ja osobiście cieszę się, że jestem częścią tego programu i jestem dumna, że jestem w rodzinie "Gogglebox" - dodała.

Agnieszka KotońskaAgnieszka Kotońska Agnieszka Kotońska - Instagram

Słowa celebrytki z pewnością rozwiewają plotki o jej konflikcie z inną uczestniczką Sylwią Bombą. Zostało im zarzucone, że za sobą nie przepadają, ale obie utrzymują, że po prostu różnią się charakterami i stylem bycia.

Suri Cruise w NYDawno niewidziana córka Holmes i Cruise'a paraduje po NY. Suri założyła rozpiętą koszulę. Odważnie