Kim jest nowa gwiazda TVN Style, Kinga Zawodnik? Reżyserka odkryła ją w... aptece. "Jeśli zmieszczę się w kadr, to wchodzę w to!"

Kinga Zawodnik to nowa prowadząca, którą widzowie mogą oglądać w programach TVN Style. Okazuje się, że historia jej kariery jest iście filmowa!

Kingę Zawodnik możecie znać z programów telewizyjnych, które są emitowane w stacji TVN Style. W pierwszym z nich "Dieta czy cud?" wraz z ekspertami szukała skutecznego sposobu na utratę wagi. W nowej produkcji "Pierwszy raz Kingi" już nie testuje diet, a realizuje marzenia. Okazuje się jednak, że nigdy nie wiązała swojej przyszłości z telewizją, a na tę drogę sprowadził ją zwykły przypadek.

Zobacz wideo Ramówki stacji TVN od zawsze zaskakują

Kim jest nowa gwiazda TVN Style, Kinga Zawodnik?

Kina Zawodnik z wykształcenia jest technikiem farmacji. Przez ostatnie lata pracowała w jednej z warszawskich aptek. To właśnie tam wypatrzyła ją reżyserka odpowiedzialna za programy stacji TVN Style. Śmiało zaproponowała Kindze udział w najnowszej produkcji, a Kinga długo nie zastanawiała się nad podjęciem decyzji.

Jeśli gwarantujecie, że zmieszczę się w kadr, to wchodzę w to! - odpowiedziała z humorem.
 

Gdy jej pierwszy program "Dieta czy cud?" startował, Kinga ważyła ponad 140 kilogramów przy 175 cm wzrostu. Podczas realizacji serii udało jej się zrzucić kilkanaście kilogramów i był to pierwszy krok w kierunku wymarzonej sylwetki. Jak często zaznacza - zdrowy proces odchudzania pod okiem specjalistów może trwać latami.

Interesuje się medycyną i kosmetologią. Ciekawi ją również jazda konna oraz profesjonalne skoki spadochronowe i akrobacje powietrzne. W przyszłości natomiast chciałaby się zająć również tańcem. Kinga usamodzielniła się już w wieku 18 lat. Wyprowadziła się do Warszawy i ukończyła Policealne Studium Farmaceutyczne. Od sześciu lat pracuje w aptece.

 

W nowym programie "Pierwszy raz Kingi" widzowie zobaczą, jak realizuje swoje marzenia, robiąc rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowała. W odcinkach zobaczymy ją m.in. na off-roadzie na górskich ścieżkach, pierwszy raz za granicą oraz na wakeboardzie. Emisja w TVN Style w każdą niedzielę o godz. 10:45.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.