Dawno niewidziana córka Holmes i Cruise'a paraduje po NY. Suri założyła rozpiętą koszulę. Odważnie

Paparazzi mieszkający w Nowym Jorku mają ręce pełne roboty. Ostatnio z ukrycia robili zdjęcia córce Katie Holmes i Toma Cruise'a. Czternastoletnia Suri jest śliczna i nie boi bawić się modą. Sami spójrzcie.

Dzieci gwiazd często wzbudzają większe zainteresowanie mediów i internautów niż ich sławni rodzice. Jest tak poniekąd w przypadku córki Katie Holmes i Toma Cruise'a, która w kwietniu skończyła czternaście lat. Suri jest śliczną nastolatką, która wyrasta na ikonę mody. Zobaczcie, w jakiej stylizacji przemierzała ulice Nowego Jorku w miniony weekend.

tom cruise, cherLista kochanków i partnerów Cher nie ma końca. Wiedzieliście, że jest na niej Tom Cruise? Aktor do związku nie chce się przyznać

Zobacz wideo Anna Kournikova i Enrique Iglesias pokazali bliźniaki. Lucy i Nicholas są już naprawdę duzi

Suri Cruise w różowej koszuli i dżinsach na ulicach Nowego Jorku

Tom Cruise jako jeden z najprzystojniejszych aktorów na świecie nigdy nie narzekał na brak zainteresowania płcią piękną. Na koncie ma wiele romansów i trzy rozwody - ostatni z Katie Holmes. Para pobrała się w 2006 roku, jednak po sześciu latach małżeństwa aktorka złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad córką. Stosunki tych dwojga nadal pozostawiają wiele do życzenia, jednak każde z nich robi wszystko, by ich córce żyło się jak najlepiej.

Katie HolmesKatie Holmes po raz pierwszy tak dużo powiedziała o rozwodzie z Tomem Cruisem. "Postanawiasz nie wychodzić nawet z domu"

Chyba im się to udaje, bo Suri za każdym razem, kiedy zostanie przyłapana przez paparazzi, promienieje. Podobnie było kiedy ostatnio przemierzała ulice Nowego Jorku z koleżanką. Nastolatka miała na twarzy błękitną maseczkę w kwiatki, a ubrana była w dwuczęściowy "look", na który składała się różowa koszula i szerokie dżinsy. Uwagę przykuwa zwłaszcza górna część stylizacji, która zapięta była jedynie na trzy guziki, dzięki czemu Suri mogła pochwalić się płaskim brzuchem. Trzeba przyznać, że to całkiem odważny wybór jak na czternastolatkę.

Suri Cruise w NYSuri Cruise w NY East News

Myślicie, że Suri pójdzie w ślady znanych rodziców i zostanie aktorką? Do sławy i zainteresowania swoją osobą mediów przywykła już dawno.