Izabela Kuna niedługo skończy 50 lat. "Wielu rzeczy już nie zrobię. Nie urodzę dziecka, nie wygładzę sobie szyi"

Izabela Kuna niebawem będzie obchodziła 50. urodziny. Z okazji tak ważnego jubileuszu aktorka postanowiła nieco podumać nad swoim życiem.

Izabela Kuna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka publikuje na Instagramie wiele zdjęć, dzieląc się przy przy tym z fanami własnymi przemyśleniami. Tym razem gwiazda, którą widzowie kochają za role w takich produkcjach, jak "Lejdis", "Listy do M." czy "Singielka" pochwaliła się, że niebawem będzie świętowała urodziny. I to nie byle jakie, bo pięćdziesiąte. Z okazji tej ważnej rocznicy postanowiła podsumować przeszłość i podumać nad przyszłością. 

Iza Kuna:  Żaden filtr nie pomoże

Iza Kuna 25 listopada będzie świętowała 50. urodziny. Jednak aktorka już teraz na swoim Instagramie w humorystyczny sposób opisała swoje podejście do tego jubileuszu. 

Nie ma co! Pięćdziesiątka stoi nade mną jak Czesiek nad butelką. Żaden filtr nie pomoże. Jak mówi babcia Aniela: Nie pomoże puder róż, kiedy dupa stara już. 25 listopada rozpocznę now, fu*k it, rozdział! Mam dwa wyjścia: albo się załamać, albo się załamać bardziej - śmiała się Kuna. 

A później dodała, prosząc internautów o radę:

Piszcie, jak sobie radzić, tylko bez sportów zimowych.

Iza Kuna: Wielu rzeczy już nie zrobię

Autorka powieści "Klara" gorzko przyznała jednak, że są w życiu rzeczy, które z racji wielu nie są już dla niej osiągalne:

Najbardziej przejmujące jest to, że wielu rzeczy już nie zrobię. Nie urodzę dziecka, nie zatańczę w balecie, nie zagram na pianinie, nie zacznę studiować prawa ani nie wygładzę sobie szyi - wyliczała. 

Wpis zakończyła jednak wymownym apelem:

Zatem, dopóki nie zostanę złośliwą staruchą proponuję „***** PIS, Zmarchy i Konfederację! PS. Nie zapominajcie o badaniach i ćwiczeniach! - czytamy.
 
Zobacz wideo Claudię Schiffer świętuje 50. urodziny i w świetnej kreacji zdmuchuje świeczki na torcie

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Fani już teraz składali swojej idolce urodzinowe życzenia

Sto lat i dużo zdrowia. 
Piękna i mądra - komplementowali. 
Po pięćdziesiątce wszystko można, nic nie trzeba.
Na PESEL nie ma rady niestety, ale zmarszczki można zlikwidować, zbędne kilogramy też. Ważne, by nie tracić optymizmu i radości życia - radzili internauci. 

My również życzymy aktorce samych wspaniałości. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA